Step up
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem az számít, mid van, hanem az, hogy mit kezdesz vele. Step up! Street dance!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome!

2012. Ez a tánc éve! Akár az utcai táncé akár nem, mindkettő tökéletes itt. Igaz, hogy a két banda között mindig is összetűzések voltak, de az mit számít? Ez adja meg az érdekességét a városnak és a táncnak!
Csatlakozz. Éld át a tánc rejtelmeit, küzdj meg a győzelemért!

Step up!
Hasznos Linkek








A hónap karakterei
A hónap női karaktere


Vyxline Handers

A hónap férfi karaktere(i)


Chezz Princeton


Asher Black
Legutóbbi témák
» A Galaxis Hódítói
Mary Turner  EmptyKedd Júl. 23, 2013 3:44 am by Vendég

» A 4 elem harca
Mary Turner  EmptyHétf. Ápr. 29, 2013 9:25 am by Vendég

» Dangerous Mystic World
Mary Turner  EmptySzer. Ápr. 03, 2013 1:10 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Mary Turner  EmptyPént. Márc. 29, 2013 1:41 am by Vendég

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Mary Turner  EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:13 pm by Vendég

» VampireDiaries
Mary Turner  EmptyKedd Feb. 26, 2013 4:03 am by Vendég

» Enjoy The Hunt
Mary Turner  EmptySzomb. Jan. 12, 2013 5:44 am by Vendég

» Behind The Walls
Mary Turner  EmptyKedd Jan. 01, 2013 8:33 pm by Vendég

» The Vampire Diaries - What you want?
Mary Turner  EmptyKedd Dec. 11, 2012 5:23 am by Vendég

Top posters
Kaya Anderson
Mary Turner  Vote_lcapMary Turner  Voting_barMary Turner  Vote_rcap 
Chezz Princeton
Mary Turner  Vote_lcapMary Turner  Voting_barMary Turner  Vote_rcap 
Admin
Mary Turner  Vote_lcapMary Turner  Voting_barMary Turner  Vote_rcap 
Savannah McLaine
Mary Turner  Vote_lcapMary Turner  Voting_barMary Turner  Vote_rcap 
Florian Kruger
Mary Turner  Vote_lcapMary Turner  Voting_barMary Turner  Vote_rcap 
Lanna Roberts
Mary Turner  Vote_lcapMary Turner  Voting_barMary Turner  Vote_rcap 
Allison M. Johnson
Mary Turner  Vote_lcapMary Turner  Voting_barMary Turner  Vote_rcap 
Maddox Rays
Mary Turner  Vote_lcapMary Turner  Voting_barMary Turner  Vote_rcap 
Hadley Kovalev
Mary Turner  Vote_lcapMary Turner  Voting_barMary Turner  Vote_rcap 
John Slayton
Mary Turner  Vote_lcapMary Turner  Voting_barMary Turner  Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Kiemelt társoldalak
Mary Turner  Cobhamhall02
Abbey Mount Private School

Mary Turner  Szjgv

free forum


 

 Mary Turner

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Marissa Lindy Turner
Zene szak
Zene szak
Marissa Lindy Turner


Hozzászólások száma : 6
Tartózkodási hely : ~New york,New York~

Mary Turner  Empty
TémanyitásTárgy: Mary Turner    Mary Turner  EmptySzomb. Ápr. 28, 2012 1:40 am

Mary Turner  Tumblr_lspfxgk8MA1r08oz9o6_400
MARISSA LINDY TURNER
;; Hamupipőke és a herceg boldogan éltek, amíg meg nem haltak. Az életben legtöbbször nem így alakulnak a dolgok, ezt jobb, ha előre tudod. ;;

Név:Marissa Lindy Turner
Becenév: Mary,Lin
Kor:17
Csoport: zene szak
Egyéni titulus: fuck you cinderella!
Foglalkozás:bár nem kapok érte pénzt, de a nap 24 órájában lesem a mostohám, és két mostoha testvérem kívánságait..

~ • ~


Jellem:
Apu mindig is azt mondta hogy tehetséges vagyok mind a tánc, mind az éneklés terén. Ő bátorított hogy jelentkezzem a Maryland tánc suliba, ahova annak idején anyu is járt.. Eléggé magamnak való vagyok, nem barátkozom könnyen és utálom az olyan embereket akik lenézik az ösztöndíjas diákokat, akiknek nincs pénzük tandíjra, se drága ruhákra. Nem szeretem ha megmondják nekem hogy mit tegyek, de sajnos az én helyzetemben nem nagyon lehet tiltakozni, vagy ellenkezni. Nincsen sok barátom, de van egy legjobb barátnőm akiben száz százalékig megbízom és tudom hogy mindig számíthatok rá. Mindenféle zenei stílust szeretek, bár az operát és a komoly zenét nem csípem annyira.. Szabadidőmben tánc órákra járok, persze nem úgy mint a többiek. Tánc szakra nem vettek fel még két évvel ezelőtt, ezért titokban járok el a tánc órákra a tánc terem melletti takarító szertárba, ahol láthatom az edzést a tükrön keresztül. Az álmom hogy énekes táncos legyek, és világ minden táján ismerjenek.
Kinézet:
Hosszú sötét barna göndör hajam van, és csoki barna szemeim amit anyutól örököltem. Nem vagyok túl magas, mindössze 168 centiméter vagyok, bár nem zavar igazán a magasságom. Szeretem a kényelmes ruhákat amikben jó érzem magamat, és egyáltalán nem érdekel ha nem egy Louis Vuitton darabban feszítek. A táncnak köszönhetően vékony vagyok, és akármennyit ehetek egyáltalán nem látszik meg rajtam, az izom a karomon pedig attól van hogy folyton nekem kell cipelnem a bevásárlást..

~ • ~


Történelem vagy Hozzászólás:
A színpad sötétségben úszott ahogy a nézőtéren lélegzet visszafojtva várták, hogy elkezdődjön a koncert. Ott álltam a színpad kellős közepén, lehajtott fejjel egy mikrofonnal a kezemben, és magam mögött profi táncosokkal. A fények hirtelen kigyúltak, és ezzel együtt a zene is elkezdődött..Felpillantottam szám elé emeltem a mikrofont és énekelni kezdtem. A zene átjárta egész lényemet, ahogy a szám ritmusára mozogtam együtt a táncosokkal. A közönség önkívületi állapotban tapsolt, és éljenzett ahogy az általam írt szám üvöltött a hangszórókból. Ekkor a színpadon megjelent a mostohám, köntösben és mamuszban volt, ahogy engem szólongatott miközben rosszallóan rázta a fejét.
- Maryyy! - kiáltotta a képembe, mire abba hagytam az éneklést. Mary!- vízhangozott a fejemben, s elvesztettem az egyensúlyomat..zuhanni kezdtem a föld felé de mielőtt végképp elterülhettem volna a színpadon...felébredtem.
Izzadtan és fáradtan ültem fel az ágyban, majd az éjjeli szekrényemen levő órára pillantottam. Ahogy megláttam hogy mennyi az idő, már rögtön éber voltam, kipattantam az ágyból és sietve igyekeztem felöltözni. Magamra rángattam egy farmert, egy vállkidobós pólót, és az elnyűtt régi converse cipőmet, aztán máris igyekeztem le a földszintre.
- Mary! - hangzott ezúttal már türelmetlen hangnemben Bestie hangja, s ahogy beviharzottam a konyhába megvetően végig mért. - Mi van, talán a füleden ülsz? - kérdezte s a kávégép felé mutatott, ami annyit jelentett az ő nyelvén hogy most azonnal készítsek neki egy csésze kávét. Oda léptem a konyha pulthoz és egy szó nélkül álltam neki a kávé készítésének. Közben párszor megkordult a gyomrom, jelezve hogy ideje lenne némi táplálékot a szervezetembe juttatnom, de tudtam hogy addig nem ehetek amíg Jessica és Lana le nem jönnek reggelizni. Ez pedig akár egy fél óráig is eltarthat, mivel előbb kisminkelik magukat, és kiválasztják a mai napra való tökéletes öltözéküket. Bestie elé tettem az elkészített kávét, majd a hűtőhöz léptem hogy kivegyem belőle a lányoknak való reggelit. Minden egyes reggel pirítóst és kaviárt esznek, mellé pedig kókusztejet és narancslét isznak. Az én gyomrom természetesen felfordul ettől a kajától, én inkább maradnék a hamburgernél, meg az efféle egyszerű kajáknál.
- Ne lábatlankodj itt a konyhában Mary. Menj és állj ki a kocsiddal a feljáróról. Az a tragacs nem való a mi házunkba. - parancsolta a mostohám miközben a Cosmopolitant bújta, mire én szó nélkül elhagytam a konyhát. Bosszúsan igyekeztem vissza a szobámba, ahol bepakoltam a táskámba a mai napi tankönyveket, és magamhoz vettem a zenelejátszómat aztán kiléptem a házból. Oda mentem a kocsimhoz, ami egy jó öreg bogár autó volt már, de nagyon a szívemhez nőtt és semmi pénzért nem válnék meg tőle.


A hozzászólást Marissa Lindy Turner összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 28, 2012 5:54 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kaya Anderson
Utcai táncos
Utcai táncos
Kaya Anderson


Age : 30
Hozzászólások száma : 171

Mary Turner  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mary Turner    Mary Turner  EmptySzomb. Ápr. 28, 2012 5:31 am

ELFOGADVA
Hm... igazán érdekes életed lehet Mary. Nem irigyellek Very Happy Irány avit foglalni és már mehet is a játék!
Vissza az elejére Go down
 
Mary Turner
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cherry Turner

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Step up :: Előtörténetek :: Elfogadott előtörténetek :: Zene szak-
Ugrás: