Step up
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem az számít, mid van, hanem az, hogy mit kezdesz vele. Step up! Street dance!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome!

2012. Ez a tánc éve! Akár az utcai táncé akár nem, mindkettő tökéletes itt. Igaz, hogy a két banda között mindig is összetűzések voltak, de az mit számít? Ez adja meg az érdekességét a városnak és a táncnak!
Csatlakozz. Éld át a tánc rejtelmeit, küzdj meg a győzelemért!

Step up!
Hasznos Linkek








A hónap karakterei
A hónap női karaktere


Vyxline Handers

A hónap férfi karaktere(i)


Chezz Princeton


Asher Black
Legutóbbi témák
» A Galaxis Hódítói
Gaspard Messner EmptyKedd Júl. 23, 2013 3:44 am by Vendég

» A 4 elem harca
Gaspard Messner EmptyHétf. Ápr. 29, 2013 9:25 am by Vendég

» Dangerous Mystic World
Gaspard Messner EmptySzer. Ápr. 03, 2013 1:10 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Gaspard Messner EmptyPént. Márc. 29, 2013 1:41 am by Vendég

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Gaspard Messner EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:13 pm by Vendég

» VampireDiaries
Gaspard Messner EmptyKedd Feb. 26, 2013 4:03 am by Vendég

» Enjoy The Hunt
Gaspard Messner EmptySzomb. Jan. 12, 2013 5:44 am by Vendég

» Behind The Walls
Gaspard Messner EmptyKedd Jan. 01, 2013 8:33 pm by Vendég

» The Vampire Diaries - What you want?
Gaspard Messner EmptyKedd Dec. 11, 2012 5:23 am by Vendég

Top posters
Kaya Anderson
Gaspard Messner Vote_lcapGaspard Messner Voting_barGaspard Messner Vote_rcap 
Chezz Princeton
Gaspard Messner Vote_lcapGaspard Messner Voting_barGaspard Messner Vote_rcap 
Admin
Gaspard Messner Vote_lcapGaspard Messner Voting_barGaspard Messner Vote_rcap 
Savannah McLaine
Gaspard Messner Vote_lcapGaspard Messner Voting_barGaspard Messner Vote_rcap 
Florian Kruger
Gaspard Messner Vote_lcapGaspard Messner Voting_barGaspard Messner Vote_rcap 
Lanna Roberts
Gaspard Messner Vote_lcapGaspard Messner Voting_barGaspard Messner Vote_rcap 
Allison M. Johnson
Gaspard Messner Vote_lcapGaspard Messner Voting_barGaspard Messner Vote_rcap 
Maddox Rays
Gaspard Messner Vote_lcapGaspard Messner Voting_barGaspard Messner Vote_rcap 
Hadley Kovalev
Gaspard Messner Vote_lcapGaspard Messner Voting_barGaspard Messner Vote_rcap 
John Slayton
Gaspard Messner Vote_lcapGaspard Messner Voting_barGaspard Messner Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Kiemelt társoldalak
Gaspard Messner Cobhamhall02
Abbey Mount Private School

Gaspard Messner Szjgv

free forum


 

 Gaspard Messner

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Gaspard Messner
Felnőtt
Felnőtt
Gaspard Messner


Hozzászólások száma : 16

Gaspard Messner Empty
TémanyitásTárgy: Gaspard Messner   Gaspard Messner EmptyKedd Feb. 28, 2012 11:44 pm

Gaspard Messner Edwestwick5
GASPARD CHACE MESSNER
;; Néha vállalni kell a kockázatot, és meg kell ragadni a pillanatot. Vagy azt, ami kéznél van. ;;

Név: Gaspard Messner
Becenév: Gas, GM
Kor: 25
Csoport: Felnőtt
Egyéni titulus: Különleges igazgató
Foglalkozás: Maryland iskola igazgatója, manager

~ • ~


Jellem:
Igazából eléggé macsó, jellemre is kinézetre is, de ettől függetlenül tud nagyon komoly is lenni. Szereti a nőket, ez nem is kérdés, és a fiatalsága miatt, őt is szeretik a nők. Elég sok emberrel kikezd, nem szégyenkezik, azért sem ha esetleg az illető esetleg hat évvel fiatalabb tőle. Kedves. Naiv, ha eltalálnak nála bizonyos pontot, félrevezethető és sebezhető is. Mindig azt csinálja, amit ő szeretne, sosem hallgat másokra. Aki nem tetszik neki, azzal igen elutasító. Ha felbosszantod, nem jól teszed, mivel megmozgat minden követ azért, hogy a későbbiekben neked rosszabb legyen.

Kinézet:
177 cm magas, barna szemű és hajú. Öltözködését illetően mindig elegáns, ha nem így akkor úgy. Jobb karján található egy tetoválás, amin az ő nevének a kezdőbetűje szerepel. Szereti az egyszerű színeket, a színes dolgokért nincs túlzottan oda. A nők bomlanak érte, hiszen az a nézés és az a mosoly… majdnem minden őt el tud kábítani vele. Ami a legjobb, hogy imádja ezt csinálni. Mivel van elég pénze, ezért márkás cuccokba jár.

~ • ~


Hozzászólás:

Az órámra pillantottam. Tizenöt óra öt perc. Felkaptam a kabátomat, a tükörhöz léptem és megigazítottam a felzselézett hajamat. Ugyebár fő a megjelenés, utána a többi. Úgyis először azt nézik meg. Ennyi év után már kitapasztaltam. Hogy mennyi év? Hát… úgy amióta olyan családba születtem. Apám pénzes ügyvéd volt, anyám pedig könyvelő. Jól rendezték aztán az egy szem örökös, én, életét.
Szóval, lassan elindultam, finoman becsuktam és zártam magam mögött az ajtót, majd körülnéztem. Nagyot szippantottam a levegőből, már szerencsére nincs olyan túlzott hideg, szóval nyugodtan járhatok lazább cuccokba is. Aprón elmosolyodtam. Néhány ember végignézett rajtam és a házamon. H át igen, ezzel jár, ha valakinek van pénze és meg tudja becsülni. Mellesleg éppen az egyik haverommal vagy úgymond „üzlettársammal” találkozom út közben, legalábbis felveszem autóval, aztán pedig egy megbeszélésre kell mennünk. Ettől függ, hogy megkapom e a következő manageri munkámat vagy sem. Erre viszont nem túl nehéz a válasz, azt hiszem.
Beszálltam a fekete BMW-mbe, beállítottam a visszapillantót, majd elindultam. Kicsit gyorsabban a megengedett sebességnél, de ismertem már annyi a környéket és a rendőrséget hogy tudjam, nem fognak elkapni. Csak pár utcával arrébb kellett hajtanom. Egy hasonló kinézetű csávó állt az egyik nagyobbacska ház előtt. Leparkoltam mellette.
-James! Szedd a lábad, mert ha miattad késünk el, tudod mi lesz a vége.
Az iskola óta legjobb barátom volt. Egykorú velem, szintén manager és az én társam. De ami azt illeti, kevesebbet keres tőlem, szóval… én jobban végzem a munkámat, mint ő. Legalábbis ez azt jelenti, vagy valami hasonlót. Be is ugrik mellém az autóba.
-Gas, ne ideg bajoskodj már. Nagyon jól tudod, hogy rengeteg időnk van még. Úgyis késik.
Attól függetlenül, eléggé idegesen érzem magamat, mivel egy nem hétköznapi emberrel fogunk tárgyalni. Egy kínai jön hozzánk, és nagyon remélem, hogy tudni fog angolul. Hogy mit keres egy kínai itt? Azt akarja, hogy futtassam be a zenekarját és a tánccsoportját. Azt hiszem, menni fog. Ezekben a dolgokban még sosem vallottam kudarcot eddig.
-És… meghúztad már a nőt… hogy is hívják? Emilia?
Vigyorog rám. Kicsit elmerengtem a kérdésén, majd gyorsan vállba is ütöttem. Emilia az egyik tanár az iskolából, és elég sokat járogatunk össze. Jó nő.
-Áh, hagyjad már. Totál ráillene ez a 40 éves szűz elnevezés.
Legyintek. Hát igen, nálunk épp most úgy megy, ha valaki nem kap meg egy nőt két hét alatt, akkor az már tabu téma. Azt hiszem, érdekes személyiségek vagyunk mi ketten. És ami azt illeti, ezt nem is bánom túlzottan.
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Zene szak
Zene szak
Chezz Princeton


Hozzászólások száma : 96

Gaspard Messner Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gaspard Messner   Gaspard Messner EmptySzer. Feb. 29, 2012 3:06 am

Igazgató bácsi? Egye fene.

Az Előtörténeted elolvastam, és nagyon örülök neki hogy nem fiatal diáklányka vagyok Razz

Játéktérre veled, de tüstént! Razz
Vissza az elejére Go down
 
Gaspard Messner
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Step up :: Előtörténetek :: Elfogadott előtörténetek :: Felnőtt-
Ugrás: