Step up
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem az számít, mid van, hanem az, hogy mit kezdesz vele. Step up! Street dance!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome!

2012. Ez a tánc éve! Akár az utcai táncé akár nem, mindkettő tökéletes itt. Igaz, hogy a két banda között mindig is összetűzések voltak, de az mit számít? Ez adja meg az érdekességét a városnak és a táncnak!
Csatlakozz. Éld át a tánc rejtelmeit, küzdj meg a győzelemért!

Step up!
Hasznos Linkek








A hónap karakterei
A hónap női karaktere


Vyxline Handers

A hónap férfi karaktere(i)


Chezz Princeton


Asher Black
Legutóbbi témák
» A Galaxis Hódítói
Anna Stewart EmptyKedd Júl. 23, 2013 3:44 am by Vendég

» A 4 elem harca
Anna Stewart EmptyHétf. Ápr. 29, 2013 9:25 am by Vendég

» Dangerous Mystic World
Anna Stewart EmptySzer. Ápr. 03, 2013 1:10 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Anna Stewart EmptyPént. Márc. 29, 2013 1:41 am by Vendég

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Anna Stewart EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:13 pm by Vendég

» VampireDiaries
Anna Stewart EmptyKedd Feb. 26, 2013 4:03 am by Vendég

» Enjoy The Hunt
Anna Stewart EmptySzomb. Jan. 12, 2013 5:44 am by Vendég

» Behind The Walls
Anna Stewart EmptyKedd Jan. 01, 2013 8:33 pm by Vendég

» The Vampire Diaries - What you want?
Anna Stewart EmptyKedd Dec. 11, 2012 5:23 am by Vendég

Top posters
Kaya Anderson
Anna Stewart Vote_lcapAnna Stewart Voting_barAnna Stewart Vote_rcap 
Chezz Princeton
Anna Stewart Vote_lcapAnna Stewart Voting_barAnna Stewart Vote_rcap 
Admin
Anna Stewart Vote_lcapAnna Stewart Voting_barAnna Stewart Vote_rcap 
Savannah McLaine
Anna Stewart Vote_lcapAnna Stewart Voting_barAnna Stewart Vote_rcap 
Florian Kruger
Anna Stewart Vote_lcapAnna Stewart Voting_barAnna Stewart Vote_rcap 
Lanna Roberts
Anna Stewart Vote_lcapAnna Stewart Voting_barAnna Stewart Vote_rcap 
Allison M. Johnson
Anna Stewart Vote_lcapAnna Stewart Voting_barAnna Stewart Vote_rcap 
Maddox Rays
Anna Stewart Vote_lcapAnna Stewart Voting_barAnna Stewart Vote_rcap 
Hadley Kovalev
Anna Stewart Vote_lcapAnna Stewart Voting_barAnna Stewart Vote_rcap 
John Slayton
Anna Stewart Vote_lcapAnna Stewart Voting_barAnna Stewart Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Kiemelt társoldalak
Anna Stewart Cobhamhall02
Abbey Mount Private School

Anna Stewart Szjgv

free forum


 

 Anna Stewart

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Anna Stewart
Felnőtt
Felnőtt
Anna Stewart


Hozzászólások száma : 9
Tartózkodási hely : NY *.*

Anna Stewart Empty
TémanyitásTárgy: Anna Stewart   Anna Stewart EmptyCsüt. Ápr. 26, 2012 8:51 am

Anna Stewart Tumblr_lx3m9kWfaM1r4kfic
Anna Blair Stewart
;; Olyan vagyok,mint a Kindertojás. Kívül édes, belül csupa meglepetés. ;;

Név:Anna Stewart
Becenév: akik közel állnak hozzá azok Annus-nak hívják, többieknek marad az Anna
Kor:20
Csoport: Felnőtt
Egyéni titulus:Miss titokzatos
Foglalkozás:Titkárnő a Maryland-i iskolában

~ • ~


Jellem:
Rendkívül okos, értelmes ember ki mindig is munka mániás volt. Céljait általában mindig eléri, s nem érdekli mi áron. Ha valaki meggátolja abban amit eltervez, az nem éppen szerencsés húzás. De ne úgy legyen elképzelve most, hogy egy gonosz, magának való nőszemély. Szó sincs róla! Életvidám, szereti a humort és a bulikat is imádja. Eléggé titokzatos egy személy, még a legjobb barátainak is tud hatalmas meglepetéseket okozni.
Szerelem általában nem az ő színtere, hisz legtöbbször csak futó kalandokban vesz részt. Egyszóval a férfiaknál van olyan, hogy nőcsábász ő pedig tipikus férfi csábító. És hogy hogyan csinálja? Jó a megjelenése, a kisugárzása és könnyen megszeretteti magát azokkal akiket kiszemel magának~persze nem rossz szándékból, bár nagy ritkán akad olyan is.
Ellenségeit nagyon tudja gyűlölni, de sosem volt az a típus aki folyton támadja a másikat, egyszerűen csak ott vannak benne a tüskék. Talán rossz tulajdonság, hogy nehezen lép túl a dolgokon és sokat eszmél a múltról..
Kinézet:
Meglehetősen alacsony termetű, csupán 166cm magasságú, s vékony-nőies alkatú. Bőre enyhén napbarnított épp hogy csak elszakad a fehérkés bőrűek csoportjától.
Haja félhosszú enyhén hullámos barna színben ékesedő.
Szemei mély barna színben csillognak~hatásos csáberő
Ajkai nem túl nagyok, de azért nem is apróak, melyeket általában rúzs vagy szájfény fed.
Öltözéke kizárásos alapon nőies. Kedveli a szoknyákat, de nem a túl hosszúakat. Magassarkúban szokta tölteni általában napjait. És imádja a kiegészítőket-gyűrű, öv, karkötő stb..

~ • ~


Hozzászólás:
/hozott/
Hiányzik. Fáj. Belém hasít. Bánt, hogy magára hagytam őt, csupán némi sérelemért. De azt hiszem, ha annyira hiányoznék neki akkor marasztalt volna. Elvégre az apám, s "gyerek" fejjel döntöttem el egyedül, hogy elköltözöm. Nem elég, hogy hetente 1-szer 2-szer beszélünk. Nem értem. Bár magamat sem tudom nagyon érteni. Sokszor azt akarom bárcsak nem beszélnénk, és hagyna a fenébe, máskor pedig azt akarom húzzon magához, s babusgasson mint régen. De ez nem történhet meg, mert én nem megyek vissza New York-ba. Legalábbis most nem. S ez a fránya kaland vágy ami még kikészít teljesen. Nem tudok rendesen koncentrálni az egyetemre. Folyton azon kattog minden berendezésem, hogy mi az amire rá kell jönnöm, mert van itt elég rejtély az biztos. Valamint a vámpírkastély néven emlegetett épület is nagyon foglalkoztat. Beakarom járni az egészet. Beszeretném barangolni minden eggyes szegletét, s látni akarom minden pókfonállal és portól díszelgett falat.
Utálom, ha parancsolnak nekem. Már pedig ki adták, hogy ma nem hagyhatom el a házat és tanulnom kell. Kelly-t figyelem gondolkodás közben, néha-néha pedig belekukkantok a tankönyvbe.
-Jó éjszakát Anna, lepihenek. Kérlek ne menj sehova. Tudod milyen apád. Úgyis megtudja, és engem akkor kirúg.-
Felállok a kanapéról és lassan odacsoszogok a nőhöz. Megölelem.
-Én azt nem hagyom.-
Megfogja vállam, másik kezével fülem mögé tűri arcomba lógó tincset. Hatalmas barna szemeit rám mereszti. Nah ezt is utálom. Ezek a szemek, mindig belém látnak, s tudják, ha sántikálok valamiben.
~nem érdekel akkor is kimegyek...~
-Ne csinálj butaságot, szia.-
Jég kék szempárom kikerekedve néz rá. Majd fejem fordítom, s nézem ahogy felmegy a lépcsőn. Ezt nem hiszem el!!! Mint hisztis gyerek úgy huppanok rá a kanapéra.
-Miért csinálod mindig ezt?-
Erre már nem mond semmit, válaszképp csak nevetést hallok. Felszaladok én is a falépcsőn. A lámpa le van kapcsolva. Lefeküdt. Még szerencse, hogy hamar bedobja a szunyát. Én pedig már itt sem vagyok. Halkan, hogy meg ne halljon ismét le megyek. Ám a fa szokás szerint megnyikkan én pedig ijedten inkább gyors lefutok. Belebújok kabátomba és cipellőmbe. Lábujjhegyen, hogy ne kopogjon a lábbeli sarka kiillanok a bejárati ajtón. És, ha mágikus lény lennék, a könyvek szerint eltűnnék az éj leple alatt. De nem. Én csak sétálgatni indulok a kivilágított utcák kanyargós rengetegébe. Ujjaimban az ízületek feszengnek. Arcomat pedig csipkedi a fagyos szellő.
~fránya hideg..~
Két tenyerem elrejtem szövetkabátom két oldalán lévő mély pihe-puha zsebébe. Felnézek az égboltra. Annyira szeretem az estét. Sokkal jobb mint a nappal. Sokan hívtak már bagolynak, pedig csak egyszerűen bámulatosnak tartom az egészet. Parányi pontok ezre csillog a feketébe öltözött felhőkön keresztül, s az unalmas Napot leváltja a változó formájú Hold. Valamint olyan jó, hogy csend van. Igen! Csend, és nyugalom mely hiányzik a nappalból. A túloldalon megpillantok egy parkot. Ahogy elnézem egymagam vagyok, és senki nem zavar meg. Körülnézés nélkül is átrohannék az úttesten, de jobb a biztonság. Először jobbra, majd balra nézek, s végül át suhanok a túloldalra. Elindulok a macskakövekkel kirakott kis úton befelé a parkba. Elég nyálkás és csúszik. Nagyon oda kell, hogy figyeljek lépéseimre. Ezt a cipőt nem ilyen utakra tervezték. Szerencsére nincs sötét. Két oldalról magasba nyúló lámpaoszlopok burkában őrzött villanykörték szolgáltatják a fényt. Na jó akkor még is van egy kis pozitívum a nappalban, hisz nem kell küszködni a korom sötéttel.


A hozzászólást Anna Stewart összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 01, 2012 3:30 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kaya Anderson
Utcai táncos
Utcai táncos
Kaya Anderson


Age : 30
Hozzászólások száma : 171

Anna Stewart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anna Stewart   Anna Stewart EmptyCsüt. Ápr. 26, 2012 6:08 pm

ELFOGADVA
ó, Gaspard bácsi biztosan örülni fog magának. Irány a játéktér!
Vissza az elejére Go down
 
Anna Stewart
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Step up :: Előtörténetek :: Elfogadott előtörténetek :: Felnőtt-
Ugrás: