Step up
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem az számít, mid van, hanem az, hogy mit kezdesz vele. Step up! Street dance!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome!

2012. Ez a tánc éve! Akár az utcai táncé akár nem, mindkettő tökéletes itt. Igaz, hogy a két banda között mindig is összetűzések voltak, de az mit számít? Ez adja meg az érdekességét a városnak és a táncnak!
Csatlakozz. Éld át a tánc rejtelmeit, küzdj meg a győzelemért!

Step up!
Hasznos Linkek








A hónap karakterei
A hónap női karaktere


Vyxline Handers

A hónap férfi karaktere(i)


Chezz Princeton


Asher Black
Legutóbbi témák
» A Galaxis Hódítói
Ashley Marie Bell EmptyKedd Júl. 23, 2013 3:44 am by Vendég

» A 4 elem harca
Ashley Marie Bell EmptyHétf. Ápr. 29, 2013 9:25 am by Vendég

» Dangerous Mystic World
Ashley Marie Bell EmptySzer. Ápr. 03, 2013 1:10 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Ashley Marie Bell EmptyPént. Márc. 29, 2013 1:41 am by Vendég

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Ashley Marie Bell EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:13 pm by Vendég

» VampireDiaries
Ashley Marie Bell EmptyKedd Feb. 26, 2013 4:03 am by Vendég

» Enjoy The Hunt
Ashley Marie Bell EmptySzomb. Jan. 12, 2013 5:44 am by Vendég

» Behind The Walls
Ashley Marie Bell EmptyKedd Jan. 01, 2013 8:33 pm by Vendég

» The Vampire Diaries - What you want?
Ashley Marie Bell EmptyKedd Dec. 11, 2012 5:23 am by Vendég

Top posters
Kaya Anderson
Ashley Marie Bell Vote_lcapAshley Marie Bell Voting_barAshley Marie Bell Vote_rcap 
Chezz Princeton
Ashley Marie Bell Vote_lcapAshley Marie Bell Voting_barAshley Marie Bell Vote_rcap 
Admin
Ashley Marie Bell Vote_lcapAshley Marie Bell Voting_barAshley Marie Bell Vote_rcap 
Savannah McLaine
Ashley Marie Bell Vote_lcapAshley Marie Bell Voting_barAshley Marie Bell Vote_rcap 
Florian Kruger
Ashley Marie Bell Vote_lcapAshley Marie Bell Voting_barAshley Marie Bell Vote_rcap 
Lanna Roberts
Ashley Marie Bell Vote_lcapAshley Marie Bell Voting_barAshley Marie Bell Vote_rcap 
Allison M. Johnson
Ashley Marie Bell Vote_lcapAshley Marie Bell Voting_barAshley Marie Bell Vote_rcap 
Maddox Rays
Ashley Marie Bell Vote_lcapAshley Marie Bell Voting_barAshley Marie Bell Vote_rcap 
Hadley Kovalev
Ashley Marie Bell Vote_lcapAshley Marie Bell Voting_barAshley Marie Bell Vote_rcap 
John Slayton
Ashley Marie Bell Vote_lcapAshley Marie Bell Voting_barAshley Marie Bell Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Kiemelt társoldalak
Ashley Marie Bell Cobhamhall02
Abbey Mount Private School

Ashley Marie Bell Szjgv

free forum


 

 Ashley Marie Bell

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Ashley Bell
Grafika szak
Grafika szak
Ashley Bell


Age : 31
Hozzászólások száma : 2

Ashley Marie Bell Empty
TémanyitásTárgy: Ashley Marie Bell   Ashley Marie Bell EmptyHétf. Márc. 05, 2012 11:58 am

Ashley Marie Bell Esti2bginzburg2b04_www.kepfeltoltes.hu_
Ashley Marie Bell
;; Alkoss, élj! ;;

Név: Ashley Marie Bell
Becenév: Ashley, Ley, Les
Kor: 19
Csoport: Grafika szak
Egyéni titulus: The shy artist
Foglalkozás: -

~ • ~


Jellem:
A félénk nem is a legjobb szó rám, a visszahúzódó, művész sokkal jellemzőbb. Szívesen töltöm az időmet egyedül, rajzolok, festek, mindent csinálok, amivel kitudom fejezni aktuális érzéseimet és gondolataimat. Mindössze pár ecsetvonással elmesélhetünk egy egész történetet, vagy akár megmutathatjuk azt, amit szavakkal elmondani nem lehet. Egy összetört angyal, aki a művészetben éli ki magát, amihez ráadásul még tehetsége is van, lenyűgöző. Az viszont csöppet sem, hogy Harry olyan csúnyán rászedett, majd egyszerűen eldobott, mintegy használt zsebkendőt. azóta vagyok bizalmatlan a férfiakkal szemben és azóta válogatom meg jobban a társaságomat. Érzelmes lány vagyok ami főleg művészetemen látszik meg, sírni nem sűrűn láthatnak, jobb szeretek akkor, mikor egyedül vagyok és nem pásztáznak pletykára éhező lányok. Szeretem a zenét, a táncot, mert megihlet, könnyebben tudok dolgozni úgy, ha ezek közül valamelyik zajlik a közelemben, így sűrűn megesik, hogy belógok a zene, vagy a tánc terembe és az egyik sarokba húzódva rajzolok. Ám mint mindenki más is, én is hajlamos vagyok kitörni burkomból és akkor igazán látszik ki vagyok valójában.
Kinézet:
Hosszú, méz szőke hullámos tincsek és mellé szürkéskék szemek, melyek fölött szépen ívelt szemöldök húzódik. Testalkatra akár egy fehérnemű modell, mégsem mutogatom magam. Jobb szeretem a bővebb, kényelmesebb darabokat. Ajkaim teltek, orrom egyenes vonalú, bőröm bársonyos, körmeim pedig többnyire rövidre vannak vágva és ki vannak festve valamilyen élénk színre. Sminket nem sűrűn használok, maximum egy kis szempillaspirált és szemceruzát némi szájfénnyel. Ennek oka: szívesebben használom a rajzlapot vászonnak mintsem az arcomat. Ruhaviseletem igen színes, és a legkülönbözőbb fazonú ruhák találhatóak meg ruhatáramban. Cipők terén… csizmákat, balerinacipőket, és kisebb sarkú magas sarkúkat hordok szívesen, de a tornacipőket sem vetem meg.

~ • ~


Hozzászólás:
~Hozott~
Nem tudom hogyan keveredtem oda, nyilván az alkohol, de minden ruha nélkül a szálloda medencéjében úszkáltam úgy kb. hajnali 5 felé. Az egyik kísérő tanár talált rám, vagyis ránk. Ugyanis akkor már ott volt velem Az a lány. Az, akit megöltem és még csak nincs is emlékem róla ezen a páron kívül. Nagyon kínos helyzet volt ez a trió. A tanár, a Lány és én meztelenül. A lány és köztem ekkor még nem volt semmi, pár nappal utána újra találkoztam vele, méghozzá az étterembe, eleinte csak bizonytalanul méregettem - nem röhög, fiatal voltam… - majd összeszedve bátorságom kedves mosollyal mellé léptem.
-Szia! Rodolfo vagyok, de csak Rod, nem, vagyis igen, de áhh. Mindegy, hívj, ahogy szeretnél. - Lehajtottam a fejemet, de rögtön vissza is kaptam rá tekintetemet amint meghallottam halk nevetését. Úgy csengett, mintha egy angyal szólt volna le a mennyországból. Ezek után valahogy, ne kérdezzétek hogyan sikerült eldadognom, hogy eljönne-e velem randizni és hihetetlen, de igent mondott. Szinte repkedtem a boldogságban, 2 nappal később meg főleg, mikor sor került a randira is. Kicsit felengedtem és képes voltam dadogás nélkül elmondani akár két egész mondatot is! Ezután 3 hétbe sem telt kimondtuk, hogy járunk. Ajkaim összeszorultak. Majdnem 3 év telt el azóta, hogy ez történt, nemrég egy buliban voltunk közösen. A kapcsolatunk hibátlan volt, ám vétettem egy apró hibát. Ittam, majd volán mögé szálltam és hagytam, hogy beüljön mellém. Egyetlen pillanat volt, míg lankadt a figyelmem az alkohol miatt és a fa már elkerülhetetlen volt. Nem tudtam merre rántani a kormányt, belefutottunk és mind a ketten ott helyben szörnyethaltunk. Megrázkódtam, elkerültem egy ismeretlen helyre, ahol csak annyit kértek kövessem őket. Halálra voltam rémülve, de nem magamért aggódtam, hanem a Lányért és a családomért. A szüleimért, akik… azt sem tudtam, hogy tudják-e egyáltalán mi lett velem és a testvéreim, ők tudják? Most már tudom, hogy tudják és figyeltem is őket, de azt nem tudnám megmondani túltették-e magukat rajta. Ha valamihez, hát ahhoz nagyon értettek hogyan kell magukba fojtani a dolgokat, ehhez én is értek, ez az ami közös bennünk. Ma már tudom mi történt akkor. Démonná váltam, méghozzá azért, mert nem éltem jó életet, de ez is relatív, mihez viszonyítva. Ő viszont, akire nem emlékszem, vajon hol lehet? Létezik még valahol, vagy…? Ebbe belegondolni sem mertem, összeszorult a szívem, és mint, már oly sokszor ezelőtt könnyezve, rázkódva dőltem a falnak, a földre hullva. Ha valamit szerettem volna, akkor az a megnyugvás lett volna, az hogy a szeretteim megbocsájtanak és az, hogy tudom, egykori Szerelmem megbocsájt, de nem is… csak, hogy tudja, hogy nagyon sajnálom, ennyi éppen elég lett volna.
Vissza az elejére Go down
Kaya Anderson
Utcai táncos
Utcai táncos
Kaya Anderson


Age : 30
Hozzászólások száma : 171

Ashley Marie Bell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ashley Marie Bell   Ashley Marie Bell EmptyHétf. Márc. 05, 2012 6:55 pm

Ashley Marie Bell Kajaelfogad2
Avifoglalás, aztán pedig játéktér Smile
Vissza az elejére Go down
 
Ashley Marie Bell
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Zarah Marie Collins alias Kisha

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Step up :: Előtörténetek :: Elfogadott előtörténetek :: Grafika szak-
Ugrás: