Step up
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem az számít, mid van, hanem az, hogy mit kezdesz vele. Step up! Street dance!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome!

2012. Ez a tánc éve! Akár az utcai táncé akár nem, mindkettő tökéletes itt. Igaz, hogy a két banda között mindig is összetűzések voltak, de az mit számít? Ez adja meg az érdekességét a városnak és a táncnak!
Csatlakozz. Éld át a tánc rejtelmeit, küzdj meg a győzelemért!

Step up!
Hasznos Linkek








A hónap karakterei
A hónap női karaktere


Vyxline Handers

A hónap férfi karaktere(i)


Chezz Princeton


Asher Black
Legutóbbi témák
» A Galaxis Hódítói
Keresem... EmptyKedd Júl. 23, 2013 3:44 am by Vendég

» A 4 elem harca
Keresem... EmptyHétf. Ápr. 29, 2013 9:25 am by Vendég

» Dangerous Mystic World
Keresem... EmptySzer. Ápr. 03, 2013 1:10 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Keresem... EmptyPént. Márc. 29, 2013 1:41 am by Vendég

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Keresem... EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:13 pm by Vendég

» VampireDiaries
Keresem... EmptyKedd Feb. 26, 2013 4:03 am by Vendég

» Enjoy The Hunt
Keresem... EmptySzomb. Jan. 12, 2013 5:44 am by Vendég

» Behind The Walls
Keresem... EmptyKedd Jan. 01, 2013 8:33 pm by Vendég

» The Vampire Diaries - What you want?
Keresem... EmptyKedd Dec. 11, 2012 5:23 am by Vendég

Top posters
Kaya Anderson
Keresem... Vote_lcapKeresem... Voting_barKeresem... Vote_rcap 
Chezz Princeton
Keresem... Vote_lcapKeresem... Voting_barKeresem... Vote_rcap 
Admin
Keresem... Vote_lcapKeresem... Voting_barKeresem... Vote_rcap 
Savannah McLaine
Keresem... Vote_lcapKeresem... Voting_barKeresem... Vote_rcap 
Florian Kruger
Keresem... Vote_lcapKeresem... Voting_barKeresem... Vote_rcap 
Lanna Roberts
Keresem... Vote_lcapKeresem... Voting_barKeresem... Vote_rcap 
Allison M. Johnson
Keresem... Vote_lcapKeresem... Voting_barKeresem... Vote_rcap 
Maddox Rays
Keresem... Vote_lcapKeresem... Voting_barKeresem... Vote_rcap 
Hadley Kovalev
Keresem... Vote_lcapKeresem... Voting_barKeresem... Vote_rcap 
John Slayton
Keresem... Vote_lcapKeresem... Voting_barKeresem... Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Kiemelt társoldalak
Keresem... Cobhamhall02
Abbey Mount Private School

Keresem... Szjgv

free forum


 

 Keresem...

Go down 
+11
Chezz Princeton
Masha Santorska
Allison M. Johnson
Amanda D. Grame
Chester Holloway
Savannah McLaine
Gaspard Messner
Cherry Turner
Kaya Anderson
Polina Kuznetsov
Admin
15 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 84

Keresem... Empty
TémanyitásTárgy: Keresem...   Keresem... EmptySzomb. Feb. 25, 2012 3:01 am

Keresem!

Legjobb barátom, párom, ellenségem. Valaki kijátszaná?

Karakter neve:

Avatar alany:
Csoport:
Kapcsolatuk:


Kód:
[b]
Karakter neve:[/b]
[b]Avatar alany:[/b]
[b]Csoport:[/b]
[b]Kapcsolatuk:[/b]
Vissza az elejére Go down
https://stepup.serbianforum.info
Polina Kuznetsov
Tánc szak
Tánc szak
Polina Kuznetsov


Age : 31
Hozzászólások száma : 26

Keresem... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem...   Keresem... EmptyHétf. Feb. 27, 2012 6:42 am

Keresem... Tumblr_lywa8vx86I1rnr9byo1_500

Karakter neve: Maddox _______
Avatar alany: Max Irons
Csoport: rád bízva
Kapcsolatuk:
Te ismersz. Tudom,hogy ismersz , talán nálad jobban senki más nem tudja milyen vagyok. Merthogy együtt nőttünk fel. Szomszédok voltunk és a két család nagyon jól kijött egymással. A te szobád ablaka pont az enyémmel szemben volt és az a hatalmas tölgyfa, az ágaival , mint valami híd, segítette az átkelést egyik házból a másikba. Mindent veled csináltam először. Szó szerint. Aztán egyszer csak eltűntél. De hova ? Nem mondtál semmit. Egyetlen búcsúszó nélkül elhúztad a csíkot, pedig azt hittem 12 év barátság ennél többet ér. De úgy tűnik nem így volt. Most pedig képes vagy megvenni a mellettem levő házat és úgy rendezni, hogy a két hálószoba ablak, megint egymással szembe legyen ? A gond szivi csak annyi, hogy itt nincs tölgyfa ami összekötné őket ... Bár talán már öreged vagyunk a fához és a saját lábunkon is át tudunk menni a másikhoz... Ki tudja ...




Keresem... Rosie-huntington-whiteley-actors-film-actor-people-in-film-people-in-tv-person-tv-actor-photo-u17
Karakter neve: szabadon választott
Avatar alany: Rose-Huntington Whiteley
Csoport: felnőtt / táncos
Kapcsolatuk:
Részegek voltunk. Ezt az elején szögezzük le. Aztán volt az a játék meg a fogadás. Utálok veszíteni. Ezért is mentem bele a játékba. Te teljesen ártatlanul ültél ott a kanapén. Beszélgettünk ... Aztán egyre durvultak a dolgok és végül reggel melletted ébredtem. Hogy mi volt arra nem emlékszem. Hívogattál én kétségbeesetten kinyomtam az összeset. Szégyellem magam. Egyszer majd talán megbeszélhetjük ...
Vissza az elejére Go down
Kaya Anderson
Utcai táncos
Utcai táncos
Kaya Anderson


Age : 30
Hozzászólások száma : 171

Keresem... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem...   Keresem... EmptyHétf. Feb. 27, 2012 10:57 pm


KERESEM!


Karakter neve: Freya ________
Avatar alany: Miranda Kerr vagy Susan Coffey
Csoport: Utcai táncos
Kapcsolatuk: Freya volt az aki a szárnyai alá vett amikor ideköltöztem .Azóta mondhatom, hogy ő a legjobb barátnőm. Beszervezett egy utcai csapatba, aminek szintén nagyon örültem. Elég furcsa egyéniség amúgy. Kicsit barbiebaba beütése van, de mégis gettós, de mégse. Naiv nagyon és mindig kiáll a véleményéért. A pasikkal legtöbbször csak játszadozik, de azért sokan szeretik nagyon. Kiáll a barátai mellett mindig minden esetben!

További információk PMben kaphatók Smile



Elkelt!! Very Happy


A hozzászólást Kaya Anderson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 25, 2012 12:38 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Cherry Turner
Zene szak
Zene szak
Cherry Turner


Age : 30
Hozzászólások száma : 11
Tartózkodási hely : New York

Keresem... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem...   Keresem... EmptyKedd Feb. 28, 2012 9:00 am

Keresem... Af-que-lindo-amazing-andy-sixx-black-and-white-black-veil-brides-Favim.com-240315
Keresem... Tumblr_l98f4oBeX41qblw4xo1_500

Karakter neve:
Alex/Andy/Jace Radke/Biersack/Hathaway
Avatar alany: Andy Biersack/Cameron Ugh
Csoport: nevermind
Kapcsolatuk: először csak szeretők voltunk, és a vad szexen kívül nem szólt másról a kapcsolatunk. aztán szépen lassan egymásba szerettünk, ami jó sok bonyodalmat hoz közénk.


A hozzászólást Cherry Turner összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 02, 2012 8:17 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Gaspard Messner
Felnőtt
Felnőtt
Gaspard Messner


Hozzászólások száma : 16

Keresem... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem...   Keresem... EmptyCsüt. Márc. 01, 2012 2:01 am

Keresem... Tumblr_lmsxzxZupR1qjnb0yo1_500

Karakter neve: James __________
Avatar alany: Gaspard Ulliel (engedek belőle ha kell)
Csoport: Felnőtt
Kapcsolatuk:
James 25 éves, és az én legjobb barátom, egyben üzlettársam is. Mindketten managerek vagyunk, együtt vállalunk el dolgokat. Ő ezen kívül még elég jártas utcai tánc terén, viszont inkább "korrepetál" is diákokat. Körülbelül olyan jelleme van mint nekem, az a tipikus macsó, kissé egoista, de rendes ember. Mindene megvan (pénz, autó...) tehát jól éli az életét. Viszont nők terén mégis kicsit szerencsétlen szegény.


Megérkezett! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Savannah McLaine
Zene szak
Zene szak
Savannah McLaine


Hozzászólások száma : 73

Keresem... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem...   Keresem... EmptyCsüt. Márc. 01, 2012 9:17 am

Keresem... Tumblr_ll1uimasus1qbdgk6o1_500
Where are you honey?
Karakter neve:
Michael Darren Wesley
Avatar alany:Chris Evans (lehet más is, de kérdezz meg előtte...)
Csoport:utcai táncos, vagy tánc szak
Kapcsolatuk:Egy éjszakai clubban futnak össze, megtetszenek egymásnak .Eleinte jó barátok lesznek, aztán rá kell hogy döbbenjenek igazából egymásba vannak zúgva.


Please,Please don't leave me...vagyis valaki alkossa meg hééj *.* PM ha kész. Very Happy <3


Megjött a drága *___*
Vissza az elejére Go down
Chester Holloway
Felnőtt
Felnőtt
Chester Holloway


Hozzászólások száma : 18

Keresem... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem...   Keresem... EmptyVas. Márc. 04, 2012 3:30 am

Keresem... Tumblr_m0cbetcCEH1r0ia88o1_500

Karakter neve: ________ Holloway
Avatar alany: Chace Crawford
Csoport: kívülálló / felnőtt
Kapcsolatuk: Még hogy jóból keveset adnak ? A Holloway ikerpár ezt rögtön megcáfolja . Édes -kedves öcsémmel, aki mindösszesen négy perccel fiatalabb nálam, -de ez által már egy másik napon született - a lehető legjobb a kapcsolatom. Azt hinné az ember, hogy két teljesen különböző férfiról van szó. De nem, szerintem csak a keresztnevünkben különbözünk. Mondjuk lehet, hogy még az is közrejátszik, hogy ő sokkalta realistább mint én vagyis minden művészi hajlamot én örököltem, ő inkább brókerként tevékenykedik. Azonban valamilyen úton-módon talált magának egy menyasszonyt is így sajnálatosan lemondhatok a közös nővadászatokról. Szerintem nagyon elsietik a dolgot, de elvileg dúl a szerelem ...
Vissza az elejére Go down
Amanda D. Grame
Színművészeti szak
Színművészeti szak
Amanda D. Grame


Age : 31
Hozzászólások száma : 27

Keresem... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem...   Keresem... EmptyHétf. Márc. 05, 2012 10:08 am

Keresem... Kayascodelario2 Keresem... Michelletrachtenberg2

Karakter neve:
Roberta Grame
Avatar alany: Kaya Scodelario / Michelle Trachtenberg
Csoport: Utcai táncos
Kapcsolatuk: A nagy és ’okos’ nővérem. Fenéket. A legzűrösebb lány szinte az egész városban. Drogozik, iszik és még az utcai táncosok körében is mozog. Inkább én vagyok az aki a nővér szerepét játssza. Nem egyszer mentem már el érte a rendőrségre vagy a kórházba és falaztam neki anyámék előtt. Azt mondja nagyon szeret bár ez nem látszik a viselkedésén… többször kértem már rá, hogy javuljon meg: lehetetlen.

Keresem... Avata403 Keresem... 84247135Gaspard


Karakter neve:
Andrew Davidson
Avatar alany: Kevin Flamme /
Csoport: Grafikus
Kapcsolatuk: Tipikusan az az eset amint a filmekben látni lehet. Drew az én legjobb fiú barátom. Nagyon okos és emellett baromi helyes is. Nagyon sokra vihetné az életben ha kissé talpraesettebb lenne. Én segítek neki bevezetni a csajozásba a bulikba miközben néha kissé többet érzek mint barátság. Drew nem akar ismerkedni más lányokkal… szerelmes belém és ezt nem is titkolja. Ő abban segít nekem amiben csak akarom mindig ott van ha kell – néha akkor is ha nem – én elmondok neki akármit még a pasis ügyeimet is, amit persze nem vesz jó néven s ezen nem egyszer vesztünk már össze.


A hozzászólást Amanda D. Grame összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 13, 2012 4:13 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Allison M. Johnson
Utcai táncos
Utcai táncos
Allison M. Johnson


Age : 31
Hozzászólások száma : 45

Keresem... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem...   Keresem... EmptyKedd Márc. 06, 2012 10:52 am


Karakter neve:
Brandon / Tyler / Chase ___________
Avatar alany:
Keresem... Rick-malambri-da-man-magazine-august-september-2010Keresem... RandyWayne6_s200
Rick Malambri / Randy Wayne
Csoport: Tánc szak / Utcai táncos
Kapcsolatuk: Először csak munkatársak, majd barátok, és végül szépen lassan rádöbbenünk, hogy ez több mint barátság, és a többi, és a többi.

Ha valakit érdekel a dolog, akkor írjon egy Pm-t és a többit ott megdumáljuk Wink
Vissza az elejére Go down
Masha Santorska
Tánc szak
Tánc szak
Masha Santorska


Age : 31
Hozzászólások száma : 6
Tartózkodási hely : ~ new york, new york. *-*

Keresem... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem...   Keresem... EmptyVas. Márc. 11, 2012 9:00 am

Little brother, where are you?
Keresem... Tumblr_lc1otaNdoB1qccu0qo1_500

Karakter neve:
Oliver Santorski
Avatar alany: Cedric Bratzke (de hajlandó vagyok engedni belőle)
Csoport: zene szak
Kapcsolatuk:Az én drága, bajkeverő kisöcsém... A szüleink lemondtak róla, miután egyre több drogügyletben keveredett. Valamilyen szinten gyötör engem a bűntudat, mivel pont én voltam az, aki belerángatta őt ebbe a világba, de nagyon nem sír érte a szám. Tudom, hogy boldogul egyedül is, és már többször elhatároztam, hogy többet nem fogok neki segíteni abban, hogy drogokhoz jusson, ennek ellenére mindig kisegítem, ha valamire szüksége van.

Ha a drága kisöcsém felkeltette az érdeklődésed, dobj meg egy pm-mel, és a többit ott megbeszéljük. Smile
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Zene szak
Zene szak
Chezz Princeton


Hozzászólások száma : 96

Keresem... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem...   Keresem... EmptyPént. Márc. 23, 2012 8:06 am

Kedves játékosok, fórumlakó társaim. A Staffnak szüksége lenne 4 azaza négy darab karakterre, akik New York város vezetőségét alkotják. Ez egy öt tagú tanács, és egyenlőre négy kiadó hely van, lássuk mik is ezek....

Név: Michael Lambert
Kor: 30 éves
Nem: Férfi
Foglalkozás: A tanács tagja
Jellem: Csendes, visszafogott, precíz ember, igazságos, de ha elég nagy az összeg amit kínálnak, könnyedén képes kísértésbe esni. Aztán persze korrigálja a hibáit.
Play by: -

Név: Ewan Rockwood
Kor: 32 éves
Nem: Férfi
Foglalkozás: Tanács tag
Jellem: Komoly, szigorú és határozott ember, szinte senkivel szemben nem mosolyog. Rideg ember, de valami gyengéje biztosan van neki is, csak eddig még senki nem találta meg. Szereti a fiatal csinos lányokat ágyba vinni.
Play by: -

Név: Stephanie McGewyn
Kor: 30 éves
Nem: Nő
Jellem: Nyitott, érdeklődő legtöbbször megfigyelő, legnagyobb ellensége a tanácson belül Ewan, aki hiábavalóan próbálja meghódítani őt egy éjszakára.
Play by: -
ELKELT!

Név: Matthew Perks
Kor:33 éves
Nem: Férfi
Jellem: határozott és becsületes férfi, sosem bújik ki a felelősség alól, és nem hagyná magát soha lefozetni, mint kollegája.
Play by: Luke Evans

Ha valakinek meg tetszett valamelyik karakter, az Nálam azaz Chezz Princeton-nál jelezze.

Néhány apróság velük kapcsolatosan. Mindegyikük csoportja Felnőtt, és majd ha meglesz mind, lesz Veztőséges csoport is. Minden esetben hacsak nem multi karakternek készül Előtörténetet kérünk, nem elég a hozzászólás, bármilyen hosszú is legyen. De mivel itt mindenki szépen játszik és ír, ezzel nem hiszem hogy nagy akadályt gördítenék senki elé sem.

Szóval, akkor szabad a vásár.


A hozzászólást Chezz Princeton összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 29, 2012 1:52 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Victoire Maxwell
Zene szak
Zene szak
Victoire Maxwell


Hozzászólások száma : 12
Tartózkodási hely : new york.

Keresem... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem...   Keresem... EmptyHétf. Márc. 26, 2012 4:44 am

[center]Keresem... Accent-british-british-accent-harry-styles-i-love-one-direction-Favim_com-313682
Karakter neve: Chace ________
Avatar alany: Harry Styles (ragaszkodok hozzá)
Csoport: zene szak
Kapcsolatuk: Talán te vagy az egyetlen, aki olyannak szeret, amilyen vagyok. Eltűröd a hangulatingadozásaimat, nem szólsz rám, ha a kocsidban dohányzok, bár utálod a cigi szagát. Mindig is jó barátok voltunk... Aztán fogadtunk, te pedig veszítettél. Sosem fogom elfelejteni, amikor azt kértem tőled, csókolj meg. Akkor beléd szerettem, és tudom, hogy te is hasonlóan érzel... Ennek ellenére nem akarsz többet, mint hogy csak barátok legyünk. Szeretnék ezen változtatni, de te mindig elutasítasz. Miért? Kezdem azt hinni, hogy ha nem lenne az együttesünk, már rég itt hagytál volna, mint Axel...


A hozzászólást Victoire Maxwell összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 28, 2012 3:39 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Candice Bryant
Tánc szak
Tánc szak
Candice Bryant


Age : 32
Hozzászólások száma : 28

Keresem... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem...   Keresem... EmptyKedd Márc. 27, 2012 3:33 am

Hella Mr Very Happy
Keresem... T2510

Karakter neve: Jay Goldwin
Avatar alany: Tobias Sorensen / Channing Tatum
Csoport: felnőtt
Kapcsolat:
Nos Darling. Mint az köztudott, apádé az egyik legjobban menő modell ügynökség, és te vagy az örököse, és már az alkalmazottja is. Nagy arcod van, de szerencsére sikerült megneveljelek, sajnos csak magammal szemben. Pár éve találkoztunk egy bárban, akkor ez csak egy éjszaka volt, de most, hogy nálatok dolgozok eléggé egymásra hangolódnunk. Ahhoz képest, hogy 25 éves vagy, néha egy nagy gyerek vagy . Makacs vagy, imádsz szórakozni, ugyan akkor ha valakit szeretsz azt nagyon szeretsz. Szóval most már figyellek, nem kacsingatunk a modell lányokra Wink

;; So if you wanna be my boy, send a mesagge to my phone Wink


A hozzászólást Candice Bryant összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 27, 2012 10:50 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kaya Anderson
Utcai táncos
Utcai táncos
Kaya Anderson


Age : 30
Hozzászólások száma : 171

Keresem... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem...   Keresem... EmptyVas. Ápr. 08, 2012 12:34 am

Keresem!

Keresem... A_lautner01Keresem... Lukep012

Karakter neve: Maximilian _________ (Nem ragaszkodom hozzá, te választhatod meg!)
Avatar alany: Luke Pasqualino vagy Taylor Lautner
Csoport: Utcai táncos
Kapcsolatuk: A farkasok csapatkapitánya és egyben az én legjobb barátom. Eléggé komoly személyiség, nagyon céltudatos és mindig figyel mindenre. Sok emberrel jóban van, ám mindene a tánc. Sokszor idegbajos, a csapat néha kikészíti. A mi kapcsolatunk igazából több mint barátság, de ennek még kialakulóban van a célja.

fontos lenne Smile Köszi előre is annak aki megalkotja!
Megérkezett! Very Happy


A hozzászólást Kaya Anderson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 14, 2012 10:18 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Hadley Kovalev
Tánc szak
Tánc szak
Hadley Kovalev


Age : 32
Hozzászólások száma : 31
Tartózkodási hely : N.Y.C

Keresem... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem...   Keresem... EmptySzomb. Ápr. 14, 2012 4:34 pm

Keresem... 2r7n7gy

Karakter neve:
Sierra Kovalev
Avatar alany: Lauren Gottlieb
Csoport: Tánc szak (végzős)
Kapcsolatuk:Az én gyönyörű és tehetséges unokanővérem, 23 éves, és az utolsó évét tölti a Marylandben. Már most jelentős hírnévre tett szert, megismerik az utcán, és a tanárok és kritikusok nagy jövőt jósolnak neki. Nagyon sokat vagyunk együtt, mindenben közös hullámhosszon vagyunk, és imádjuk egymást. Mosolygós, jókedvű csaj, és nincsenek titkaink egymás előtt. Legalábbis eddig nem voltak. Most viszont összejött egy hip-hopos csávóval, aki egy tapló paraszt bunkó, és van egy olyan gyanúm, hogy veri is... Amint kiszedem belőle, hogy tényleg így van, megkeresem a srácot és szétverem a fejét.
Keresem... Tumblr_m0101mZkjS1qg0tfzo1_1280
Vissza az elejére Go down
Maximilian Smith
Felnőtt
Felnőtt
Maximilian Smith


Age : 34
Hozzászólások száma : 5
Tartózkodási hely : NYC

Keresem... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem...   Keresem... EmptyVas. Ápr. 29, 2012 12:26 am


Keresem... Tumblr_m22va9SKNm1rnjbgoo1_250

Karakter neve: Grace O'Connell (változtatás lehetősége fennáll!)
Avatar alany:Ashley Greene
Csoport:Felnőtt
Kapcsolatuk: Legjobb barátnőm és egyben programszervező munkatársam. Vele vezetem le mindig a programokat a nagyobb eseményeken, rengeteget hülyülünk és imádom. De egyelőre csak úgy, mint barát. Voltak már furcsa érzéseim vele kapcsolatban, viszont még nem alakult ki ez teljesen. Néha úgy érzem, szuper lenne, ha együtt lennénk na meg ha tudnám mit gondolhat rólam. Nem merem megkockáztatni a barátságunkat.


Fontos lenne *-* Köszi előre is!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Keresem... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem...   Keresem... Empty

Vissza az elejére Go down
 
Keresem...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Step up :: Játékon kívül :: Kérések-
Ugrás: