Step up
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem az számít, mid van, hanem az, hogy mit kezdesz vele. Step up! Street dance!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome!

2012. Ez a tánc éve! Akár az utcai táncé akár nem, mindkettő tökéletes itt. Igaz, hogy a két banda között mindig is összetűzések voltak, de az mit számít? Ez adja meg az érdekességét a városnak és a táncnak!
Csatlakozz. Éld át a tánc rejtelmeit, küzdj meg a győzelemért!

Step up!
Hasznos Linkek








A hónap karakterei
A hónap női karaktere


Vyxline Handers

A hónap férfi karaktere(i)


Chezz Princeton


Asher Black
Legutóbbi témák
» A Galaxis Hódítói
Szabadtéri színpad EmptyKedd Júl. 23, 2013 3:44 am by Vendég

» A 4 elem harca
Szabadtéri színpad EmptyHétf. Ápr. 29, 2013 9:25 am by Vendég

» Dangerous Mystic World
Szabadtéri színpad EmptySzer. Ápr. 03, 2013 1:10 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Szabadtéri színpad EmptyPént. Márc. 29, 2013 1:41 am by Vendég

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Szabadtéri színpad EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:13 pm by Vendég

» VampireDiaries
Szabadtéri színpad EmptyKedd Feb. 26, 2013 4:03 am by Vendég

» Enjoy The Hunt
Szabadtéri színpad EmptySzomb. Jan. 12, 2013 5:44 am by Vendég

» Behind The Walls
Szabadtéri színpad EmptyKedd Jan. 01, 2013 8:33 pm by Vendég

» The Vampire Diaries - What you want?
Szabadtéri színpad EmptyKedd Dec. 11, 2012 5:23 am by Vendég

Top posters
Kaya Anderson
Szabadtéri színpad Vote_lcapSzabadtéri színpad Voting_barSzabadtéri színpad Vote_rcap 
Chezz Princeton
Szabadtéri színpad Vote_lcapSzabadtéri színpad Voting_barSzabadtéri színpad Vote_rcap 
Admin
Szabadtéri színpad Vote_lcapSzabadtéri színpad Voting_barSzabadtéri színpad Vote_rcap 
Savannah McLaine
Szabadtéri színpad Vote_lcapSzabadtéri színpad Voting_barSzabadtéri színpad Vote_rcap 
Florian Kruger
Szabadtéri színpad Vote_lcapSzabadtéri színpad Voting_barSzabadtéri színpad Vote_rcap 
Lanna Roberts
Szabadtéri színpad Vote_lcapSzabadtéri színpad Voting_barSzabadtéri színpad Vote_rcap 
Allison M. Johnson
Szabadtéri színpad Vote_lcapSzabadtéri színpad Voting_barSzabadtéri színpad Vote_rcap 
Maddox Rays
Szabadtéri színpad Vote_lcapSzabadtéri színpad Voting_barSzabadtéri színpad Vote_rcap 
Hadley Kovalev
Szabadtéri színpad Vote_lcapSzabadtéri színpad Voting_barSzabadtéri színpad Vote_rcap 
John Slayton
Szabadtéri színpad Vote_lcapSzabadtéri színpad Voting_barSzabadtéri színpad Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Kiemelt társoldalak
Szabadtéri színpad Cobhamhall02
Abbey Mount Private School

Szabadtéri színpad Szjgv

free forum


 

 Szabadtéri színpad

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 84

Szabadtéri színpad Empty
TémanyitásTárgy: Szabadtéri színpad   Szabadtéri színpad EmptyVas. Feb. 26, 2012 1:39 am

Szabadtéri színpad Szinpadok_clip_image000
Vissza az elejére Go down
https://stepup.serbianforum.info
Kaya Anderson
Utcai táncos
Utcai táncos
Kaya Anderson


Age : 30
Hozzászólások száma : 171

Szabadtéri színpad Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabadtéri színpad   Szabadtéri színpad EmptyKedd Ápr. 10, 2012 12:38 am

Szabadtéri színpad Tumblr_lxnczrNqva1r327x8
Jo •• ruha •• szó: 233


Megint csak a buli. Mint mindig... ebből sosem elég. Valami jó kis DJ lesz kint a színpadnál és Jo-val úgy gondoltuk, hogy kimehetnénk egy nagyot partizni. Persze hogy nem ellenkeztem... ugyan, mikor ellenkezem ilyen dolgokban? Gyorsan felkaptam valami jó kis cuccot, bár érdekes lesz magassarkúban kint mászkálni, de nem érdekelt. Smink, táskámba cuccok és már indulhatok is. Nem siettem, még egész időben voltam.
Már sötétedett. Max 15 perc és teljes sötétség lesz. Nem félek egyedül az utcákon, szeretek így sétálgatni. Na meg... már megszoktam. Általában egy darabig úgyis egyedül megyek, mivel senki nem lakik a közelemben. Szuper nem? Jo amúgy sem lakik túl messze tőlem, max négy- öt saroknyira, ami legalább... ezen a hosszú utcán egy tíz perc. Út közben még egy boltnál is megálltam, mivel elfogyott a cigim. Muszáj vennem, nem fogom bírni nélküle úgysem. Rá is gyújtottam útközben.
Éppen mire odaérek Jo-hoz el is szívom. A telefonomat előszedem, kikeresem a névjegyzékben majd megcsörgetem. Nem akarok ilyen időben csöngetni. Sosem voltam a csöngetés híve. Remélhetőleg pár percen belül lejön vagy valami. A kabátom kicsit összehúzom magamon, nincs hideg annyira, csak kicsit hűvös. Amikor meglátom Jo-t elmosolyodom.
-Szia! Megyünk? Kellene már valami ami belülről melegít.
Vigyorodom el. Remélem vette a lapot. A színpadnál úgyis vannak kint piás sátrak, szóval nyugodt vagyok, mivel ha odaérünk, birok rögtön venni magamnak valami... szíverősítőt. Ma remélem nem lesz semmi párbaj- verseny, a múltkori bulim is ebbe fulladt.
Vissza az elejére Go down
Jo Daniels
Utcai táncos
Utcai táncos
Jo Daniels


Age : 31
Hozzászólások száma : 11
Tartózkodási hely : NY♥

Szabadtéri színpad Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabadtéri színpad   Szabadtéri színpad EmptyKedd Ápr. 10, 2012 2:08 am

You put it down like New York City
I never sleep!

Nincs mit tenni. Nem tudok megmaradni a hátsómon egy percig se, főleg, ha Kaya-val kell bulizni menni, hiszen ő az egyik olyan tagja a csapatnak, akivel remekül kijövök. Sőt. A legtöbb esetben egyetértünk, azonos véleményen vagyunk sok mindennel kapcsolatban és még stílusra is hasonlítunk, szóval teljesen jó.
Miután ledumáltuk, hogy elmegyünk a ma esti koncertre, vigyorogva mentem be a kávézóba ledolgozni egy műszakot és szintén vigyorogva jöttem ki onnan, hiszen már lelki szemeim előtt azt láttam, ahogy épp a téren tombolunk. Egy héten minimum háromszor elmentem bulizni, nem számítva a párbajokat, de még így is, mindig izgatott voltam, ha úgy adódott, hogy este megint megyek. Sosem tudnám megunni a pörgést, a táncot és a szórakozást. Sokkal jobb, mint otthon ücsörögni és valami nyálas filmet bámulni a tv-ben.
Folyamatosan az órámat néztem és számoltam, mennyi ideig kell még otthon rostokollnom, hogy végre indulhassak, ám ezzel ellentétben az lett a vége, hogy mikor Kaya megcsörgetett, hogy már megérkezett, én még azon töprengtem, melyik cipőmet vegyem, végül a törtfehér mellett döntöttem. Laza, kényelmes és, ha bármi közbe jönne, tudok benne táncolni is, ami igen fontos, tekintve, hogy az az életem.
Miután lesasszéztam a lépcsőn, kivágtam a bejárati ajtót és azonnal Kaya felé indultam. A lakásból ilyen-olyan zajok szűrődtek ki, amiket mind a szomszédaim csináltak szerintem pont azért, hogy engem az őrületbe kergessenek, de már nem igazán érdekel a zene-bona és kiabálás, hiszen jó ideig nem fogom hallani.
-Szia. Persze, ne is mondd. Már porzik a vesém is.- indultam el azonnal vigyorogva, ahogy Kaya is, közben megnéztem a telefonomon, mennyi az idő.
-Bőven lesz még időnk inni a koncert előtt.- vigyorogtam Kaya-ra, majd körbe néztem a környéken, ami szokásához híven zsúfolásig volt járókelőkkel.
-Alig vártam, hogy végre este legyen. Ritka unalmas napom volt.- morogtam, miközben elő túrtam a cigis dobozom, a számba kaptam egy szálat, meggyújtottam, majd azonnal pöfékelni kezdtem. Gyorsan megnéztem, vajon Kaya cigizik-e épp, majd mivel nem láttam nála egy szálat se, megkínáltam őt is.


To: Kaya
Öltözék: Ez
Szavak száma:323
Megjegyzés:Remélem megfelel. : )


A hozzászólást Jo Daniels összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 13, 2012 12:56 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kaya Anderson
Utcai táncos
Utcai táncos
Kaya Anderson


Age : 30
Hozzászólások száma : 171

Szabadtéri színpad Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabadtéri színpad   Szabadtéri színpad EmptyCsüt. Ápr. 12, 2012 7:42 pm

Szabadtéri színpad Tumblr_lxnczrNqva1r327x8
Jo •• ruha •• szó: 262

Elpöcköltem a cigit az út másik felére. Nem vagyok türelmetlen se semmi, csak kellemesen összefonom karjaimat és várom, hogy Jo kijöjjön. Tudtam, hogy pár percen belül megérkezik, hiszen megcsörgettem. Hacsak nem vette észre...
Úgy tűnik, ilyenen mégsem kell idegeskednem. Már ki is lépett az ajtón. Elmosolyodtam, végignéztem rajta, majd bólintottam egyet.
-Ohh, király. Amúgy jó a rucid.
Kacsintottam. Lassan minden bizonnyal elindulunk, ha már az előtt veseporzásról meg ilyesmiről volt szó. A cigit elutasítottam, mivel az imént dobtam ugye el. Sok lenne egymás után a kettő.
-Koncert előtt, közbe meg után is.
Vigyorogtam vissza miközben elmerengve néztem szét én is. Már sötétedett, de gondolom, hogy a legtöbb járókelő szórakozni indult. Bár... még lehet hogy kicsit korán van hozzá, de ha valaki jó helyet akar magának akkor tuti most indul.
-Jaj nyugi nekem is. Délután is aludtam, hogy minél előbb végelegyen már és kezdhessek készülődni.
Vontam vállat. Kíváncsi pillantással néztem rá ismét, miközben elindultam a járdán szépen lassan.
-És, hogy vagy? Történt valami érdekes a napokban?
Érdeklődök egy kicsit, hogy azért ne sétáljunk már csendben egész végig. Idő közben elgondolkodtam. Vajon milyen lesz a buli? Lehet, hogy be is kéne már pasizni... ami azt illeti, elég régen voltam pasival és már lehet, hogy nem is tudom milyen. Forever alone? Nem... annyira azért nem. Jó lenne már ha valaki kicsit törődne velem meg ilyesmi.
-Pasik?
Ismét vigyorogva fordultam Jo felé. Nem mindig van téma róluk, de érdekel, hogy ő hogy van ezzel a dologgal jelen pillanatban. Lehet, hogy csak én vagyok az a szerencsétlen, aki nem tud magának pasit szerezni? Mi a baj velem?
Vissza az elejére Go down
Jo Daniels
Utcai táncos
Utcai táncos
Jo Daniels


Age : 31
Hozzászólások száma : 11
Tartózkodási hely : NY♥

Szabadtéri színpad Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabadtéri színpad   Szabadtéri színpad EmptyHétf. Ápr. 16, 2012 12:18 am

You put it down like New York City
I never sleep!

Amint leértem, útnak is indultunk kényelmesen battyogva, én pedig, mikor Kaya megdícsérte az öltözékem végig néztem előbb magamon, majd rajta. Az én kis laza farmernadrágos, NY feliratos szürke pólóm az ő bőrcuccához képest semmi volt.
-Köszi, bár a tiédhez képest túl laza. Csak nem akarsz bepasizni?- kérdeztem tőle vigyorogva, miközben rágyújtottam arra a bizonyos cigire, végül, mivel ő nem kért, elraktam a cigis dobozt a táskámba.
-Úgy bizony. De azért úgy igyunk, hogy majd emlékezzünk is a koncertre.- kuncogtam a piálós ajánlat hallatán, magamban pedig eldöntöttem, hogy, csak módjával fogom emelgetni a poharam. Nem szeretem nagyon szét csapni magam, mert egyrészt, nem szép látvány, másrészt pedig tényleg nem árt, ha az ember tudja, hol is volt előző este. Arról nem is beszélve, hogy ittas állapotban elég bunkó tudok lenni. Olyankor nem fogom vissza magam, bár amúgy se nagyon, de részegen aztán tényleg minden kicsúszik a számon, aminek nem kéne. Nem igazán szeretnék a nagy pofám miatt bajba kerülni.
-Aludt a drága.- néztem az ég felé fejet csóválva, vigyorogva, mintha odafentről hallhatná valaki, hogy miről is beszélek.
-Nekem elég volt a meló bőven ahhoz, hogy az estét várjam. Megint kiborított a főnök és még egy tapló vendégem is volt.- sóhajtottam, ahogy eszembe jutott az a sznob pics*, akinek nem ízlett a kávé, amit kapott. Akkor nem kell oda jönni.
-Érdekes? Nem igazán. Csak a meló, meg a buli. Bár, az nem tudom, mennyire érdekes, hogy az anyámmal ebédeltem.- vontam vállat, amint megemlítettem, hiszen, míg ez a mondat másnak nem mondana sokat, addig Kaya pontosan tudja, milyen viszonyban is vagyok az anyámmal.
Semmi nem tetszik neki abból, amit csinálok. Hol a hajamba köt bele, hol az öltözködésembe, nem beszélve arról, hogy dolgozok, ahelyett, hogy egy menő egyetemre járnék, ahogy ő akarta. Az is csoda, hogy egyáltalán felhívott, hiszen megmondta, hogy őt felejtsem el. Valószínűleg az apám erősködhetett, mert ő ettől függetlenül foglalkozik velem. Sokszor együtt ebédelünk, vagy felhív, ami jól esik.
-Pasik? Ugyan, kérlek.- néztem rá úgy, mintha legalábbis azt mondta volna, hogy az ég nem kék, hanem pink színű. Az egyetlen dolog, ami most igazán nem érdekel, azok a pasik, főleg azért, mert nem ismerek egy ép eszűt sem.
-Mutass egy olyat, aki megfelelne nekem. Tudod jól, milyen szőrszálhasogató vagyok. Akárki nem felel meg az elvárásaimnak, lejjebb meg nem adok, szóval... majd egyszer, talán.- vontam vállat, közben beleszívtam még egy utolsót a cigimbe és kihajítottam az útra.
-Na, és neked valami kiszemelt?- pillantottam Kaya-ra kíváncsian, közben zsebre csúsztattam kezeimet és Kaya tempójában sétáltam tovább.


To: Kaya
Öltözék: Ez
Szavak száma:412
Megjegyzés:-
Vissza az elejére Go down
Kaya Anderson
Utcai táncos
Utcai táncos
Kaya Anderson


Age : 30
Hozzászólások száma : 171

Szabadtéri színpad Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabadtéri színpad   Szabadtéri színpad EmptyHétf. Ápr. 16, 2012 12:34 am

Szabadtéri színpad Tumblr_lxnczrNqva1r327x8
Jo •• ruha •• szó: 319

Jo egyből rátapintott a lényegre. Félig... amúgy szeretek kiöltözni ilyenkor, nemtudom, csak úgy megszokásból.
-Hát, még meglehet, hogy bepasizok. Bár amilyen szerencsém van velük mostanság nem biztos.
Vontam meg a vállamat miközben el is húztam a szám. Az ivásos dologra bólintottam vigyorogva. Valahogy én is úgy gondoltam, de most úgy szeretném spiccesre inni magamat. Áh, de jó is lesz végre kikapcsolódni egy kicsit.
-Én is úgy gondoltam! De remélem azért jó lesz a koncert is, nagyon dicsérgették.
Kérdő pillantásom rászegeztem, hogy hátha tud valamit erről a dologról jobban, mint én. Kicsit utána nézhettem volna neten vagy valahol a délutáni alvás helyett, de hát most így jártam. Kipihentem magamat az estére, amire totálisan rá vagyok készülve most már.
-Jaj ne is mondd. Én kivettem egy hét szabadságot, úgy hogy most szünetel a meló.
Húzom el a szám. Igazából meg tudom érteni Jo kijelentését, de sajnos ezzel jár ez a meló. Nem tehetsz semmit sem ellene, ami meg megint csak rossz. Aztán meg te érezd magad hülyén... áh, sajnos ezt meg kell szokni. Amikor a napjáról mesél, csak bólintok egyet mosolyogva, aztán pedig jön a pasi téma. Hm... nem meglepő amit mond, mindig is ez volt. De hát gondoltam azért megkérdem, háthaa... Kicsit elkuncogom magamat.
-Ó igen, ez ismerős helyzet!
Ennyit erről. Nekem se felel meg mindenki, de én sem minden pasinak. Azért van egy két kiszemeltem ami azt illeti.
-Háát... van. Freddel a csapatkapitányunkkal elég jó viszonyba lettem mostanság, szóval az olyan ki tudja... a másik meg szerintem nem lesz hosszútávú magamat ismerve.
Vigyorogtam rá. Igen, vannak olyan emberek ,akiket megismerek egy buliban és csak egy éjszaka vagy egy rövidebb kapcsolati idő és kész. Nem szeretem lekötelezni magamat... vagyis egyelőre nem szeretném. Freddel olyan más a dolog. Talán ő lenne az akire mindig is vágytam? Persze az elején nem túl sok kötöttséggel... Túlságosan komoly kapcsolatba még sosem merültem bele, úgyhogy nem biztos, hogy be tudnám tartani ezeket az úgynevezett szabályokat.
Vissza az elejére Go down
Jo Daniels
Utcai táncos
Utcai táncos
Jo Daniels


Age : 31
Hozzászólások száma : 11
Tartózkodási hely : NY♥

Szabadtéri színpad Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabadtéri színpad   Szabadtéri színpad EmptySzomb. Ápr. 21, 2012 5:00 am

You put it down like New York City
I never sleep!

Valahogy ettől az estétől Kaya és én is sokat vártunk, bár nem értettem magam sem, hogy miért. Sok buliban voltunk már együtt, sok mindent átéltünk, mégis most úgy fel vagyunk pörögve, mintha hosszú büntetés után most léptünk volna ki először az utcára.
-Azért majd figyelek rád. Ha valami vadbarom rád mozdul, bevetem a legaranyosabb énemet.- vigyorogtam Kaya-ra, hiszen ezzel nem gondoltam másra, mint arra, hogy simán lekoptatok róla valami tirpákot, ha kell. Valamiért mindig úgy éreztem, mintha Kaya nővére lennék, aztán így nem is csoda, ha figyelni szeretnék rá. Nem tenne jót a lelkiismeretemnek, ha épp velem lenne, mikor baja esik.
-Majd kitalálunk valami jelet. Ha fintorogva nézel rám, akkor segítséget kérsz épp, vagy nem tudom.- kuncogtam, közben tovább sétáltam a szabadtéri színpad felé, ami hamarosan már látszódott is messziről. Egész sokan voltak ott már most is, így el se tudom képzelni, mi lesz később.
-Biztosan jó lesz. Ha más nem, legalább tombolunk egyet itt kint a szabadban.- vontam vállat, mert a zenekar nevéről fogalmam nem volt de, ha Kaya azt mondja, hogy jó, akkor el is hiszem. A lényeg, hogy csupa jó arc vegyen körül minket, ne mindenféle lepukkant alkoholisták. Akkor minden rendben lesz.
-Fred jó fej srác és jól néznétek ki együtt. Szóval, áldásom rátok.- tártam szét a karjaimat, mintha egyáltalán kellene az én áldásom ahhoz, hogy Kaya pasit szerezzen magának. Sosem szóltam be neki egyik miatt se, hiszen teljes mértékben az ő dolga, de persze, ha kikérte a véleményem, akkor őszintén elmondtam.
Amint a bejárathoz értünk, két kopasz nagy darab hapsi lépett oda hozzánk és a belépő árát kérték, amit ki is fizettem mindkettőnknek, végül a csuklónkra akasztották a karszalagot és már mehettünk is befelé.
-Irány a piás sátor.- törtem utat magunknak a tömegen át, majd megálltam a sátornál és bájosan a pultos fiúra mosolyogtam.
-Heló. Egy whiskyt kérnék tisztán, a barátnőm pedig, mindjárt mondja.- pillantottam kíváncsian Kaya-ra és vártam, hogy ő is közölje, mit is szeretne inni. Persze, a whisky kicsit erős kezdésnek, de meg kell alapozni a hangulatot. Utána majd átállok valami gyengébbre. Így megy ez...


To: Kaya
Öltözék: Ez
Szavak száma:341
Megjegyzés:-
Vissza az elejére Go down
Kaya Anderson
Utcai táncos
Utcai táncos
Kaya Anderson


Age : 30
Hozzászólások száma : 171

Szabadtéri színpad Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabadtéri színpad   Szabadtéri színpad EmptyKedd Ápr. 24, 2012 7:09 pm

Szabadtéri színpad Tumblr_lxnczrNqva1r327x8
Jo •• ruha •• szó: 313


A hallottak szerint igen jó lesz minden, de azért csalódhatunk még. Bár… amennyire beleéltem már magamat és ahogy nézem Jo is…. nagy esélye lesz a csalódottságnak. Vagy, keresünk magunknak valami bulit vagyis csináljuk mi a bulit kicsit arrébb akkor. Már megesett az olyan dolog.
-Ohh, köszönöm! Ez egy nagyon jó ötlet.
Utálom a vadbarmokat, akiket nem tudok lerázni magamról. Elvigyorodva teszek még hozzá pár szavat ehhez a lekoptatós témához.
-Majd valahogy jelzek ha olyasmi lesz. Mondjuk a szemöldököm emelgetve…. így… vagy nemtudom.
Nevetem el magamat kicsit miközben a szemöldököm húzgálom fel és le. Olyan érzésem van, mintha már ittam volna, de még nem. Na egyszóval az a lényeg, hogy simán rá merem bízni magamat Jo-ra.
-Tombolunk. Általában úgy van, ha nem jó a koncert vagy valami, akkor úgyis úgy csináljuk, hogy nekünk jó legyen, szóval… Nem nagy gáz.
Aztán visszatérünk a pasis témára. Fred amikor szóba jön, kicsit elpirulok, ami szerencsére annyira nem észrevehető az alapozó miatt. Másrészt meg valóban már régóta szemezek a sráccal, csak hát még nem volt lehetőségem eddig úgy komolyabban beszélgetni vele. Most megtettem és már voálá. Lehet még össze is jövünk. De nem akarok inni a medve vérére.
-Köszi, de nem akarom annyira még beleélni magamat, mert ki tudja. Lehet hogy van neki nője vagy valami. Aztán meg én koppanok.
Igazából nem tudom mikor zavart az, ha egy pasinak nője volt. Máskor nem igen. Akkor most miért zavarna? Nem vágom, de jól van. Fura ez a mai gondolkodásom. A nagy eszmecsere közben már a bejárathoz értünk. Felnézek a két pasira, de amikor Jo kifizeti a jegyeket kicsit mérges szemekkel nézek rá.
-Én fizetem az első három kört!
Vigyorodtam el és már hipphopp ott is voltunk. Rákönyököltem a pultra és amikor whisky-t említett Jo, akkor bólintottam a srácnak egyet, hogy én is azt kérek. Gyorsan meg is kaptuk az italt, ezt kifizettem és felemeltem a poharamat, hogy koccintsak Joval.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szabadtéri színpad Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabadtéri színpad   Szabadtéri színpad Empty

Vissza az elejére Go down
 
Szabadtéri színpad
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Step up :: New York :: Szórakozóhelyek-
Ugrás: