Step up
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem az számít, mid van, hanem az, hogy mit kezdesz vele. Step up! Street dance!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome!

2012. Ez a tánc éve! Akár az utcai táncé akár nem, mindkettő tökéletes itt. Igaz, hogy a két banda között mindig is összetűzések voltak, de az mit számít? Ez adja meg az érdekességét a városnak és a táncnak!
Csatlakozz. Éld át a tánc rejtelmeit, küzdj meg a győzelemért!

Step up!
Hasznos Linkek








A hónap karakterei
A hónap női karaktere


Vyxline Handers

A hónap férfi karaktere(i)


Chezz Princeton


Asher Black
Legutóbbi témák
» A Galaxis Hódítói
Josh Kovalev EmptyKedd Júl. 23, 2013 3:44 am by Vendég

» A 4 elem harca
Josh Kovalev EmptyHétf. Ápr. 29, 2013 9:25 am by Vendég

» Dangerous Mystic World
Josh Kovalev EmptySzer. Ápr. 03, 2013 1:10 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Josh Kovalev EmptyPént. Márc. 29, 2013 1:41 am by Vendég

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Josh Kovalev EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:13 pm by Vendég

» VampireDiaries
Josh Kovalev EmptyKedd Feb. 26, 2013 4:03 am by Vendég

» Enjoy The Hunt
Josh Kovalev EmptySzomb. Jan. 12, 2013 5:44 am by Vendég

» Behind The Walls
Josh Kovalev EmptyKedd Jan. 01, 2013 8:33 pm by Vendég

» The Vampire Diaries - What you want?
Josh Kovalev EmptyKedd Dec. 11, 2012 5:23 am by Vendég

Top posters
Kaya Anderson
Josh Kovalev Vote_lcapJosh Kovalev Voting_barJosh Kovalev Vote_rcap 
Chezz Princeton
Josh Kovalev Vote_lcapJosh Kovalev Voting_barJosh Kovalev Vote_rcap 
Admin
Josh Kovalev Vote_lcapJosh Kovalev Voting_barJosh Kovalev Vote_rcap 
Savannah McLaine
Josh Kovalev Vote_lcapJosh Kovalev Voting_barJosh Kovalev Vote_rcap 
Florian Kruger
Josh Kovalev Vote_lcapJosh Kovalev Voting_barJosh Kovalev Vote_rcap 
Lanna Roberts
Josh Kovalev Vote_lcapJosh Kovalev Voting_barJosh Kovalev Vote_rcap 
Allison M. Johnson
Josh Kovalev Vote_lcapJosh Kovalev Voting_barJosh Kovalev Vote_rcap 
Maddox Rays
Josh Kovalev Vote_lcapJosh Kovalev Voting_barJosh Kovalev Vote_rcap 
Hadley Kovalev
Josh Kovalev Vote_lcapJosh Kovalev Voting_barJosh Kovalev Vote_rcap 
John Slayton
Josh Kovalev Vote_lcapJosh Kovalev Voting_barJosh Kovalev Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Kiemelt társoldalak
Josh Kovalev Cobhamhall02
Abbey Mount Private School

Josh Kovalev Szjgv

free forum


 

 Josh Kovalev

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Josh Kovalev
Tánc szak
Tánc szak
Josh Kovalev


Hozzászólások száma : 7
Tartózkodási hely : New York city

Josh Kovalev Empty
TémanyitásTárgy: Josh Kovalev   Josh Kovalev EmptyHétf. Ápr. 16, 2012 6:15 am

Josh Kovalev 11324295_gal_www.kepfeltoltes.hu_
JOSHUA JEFF KOVALEV
;; So if you care to find me - Look to the western sky! As someone told me lately: "Ev'ryone deserves the chance to fly! ;;

Név:Joshua Jeff Kovalev
Becenév: Josh
Kor:20
Csoport: Tánc szak
Egyéni titulus: Mr. Fahrenheit
Foglalkozás: "performer"

~ • ~


Jellem:
Nos, egész sok mindenben hajazok az ikertesómra, Hadley-re. Én se szoktam minden ok nélkül bunkó lenni, de nem vagyok olyan Sunshine boy sem, mint ő. Én szoktam beképzelt is lenni, szerintem van mire, és önző. Ő sosem az. Ami azt illeti, kicsit féltékeny vagyok rá, mert mindenben jobb egy picit mint én. Még a modora is jobb. Vannak kisebbségi komplexusaim is, és nem merem felvállalni önmagamat. Kicsit skizo lennék? Mondjuk egy ikerrel nem is csodálkoznék rajta. Sokkal szétszórtabb és trehányabb vagyok, mint ő, mindig én vagyok a második szereposztás, és azt mondják, ezért. Pedig tudom, hogy azért mert én pocsékabb vagyok.

Kinézet:
Kiköpött egyformák vagyunk Hadley-vel, szóval csak őt tudom ismételni: szőke vagyok, szép arcú, arányos magasságú, táncos alkatú. 'Mindenki megbámul: a fiúk, és a lányok is.' Hát na. Valahogy vonzom a tekinteteket. Az öltözködésemen mondjuk nem látszik annyira, hogy hova is tartozom valójában, bár néha becsúszik egy-egy jellegzetesem póló, vagy szűkebb nadrág. De hát táncos vagyok, azoknál ez nem annyira gyanús...

~ • ~



Történelem vagy Hozzászólás:
Na, hát hol is kezdjem? Josh, én, és a kisöcsénk, Liam, Londonban születtünk. Ott kezdtük a nagy pályafutást a Royal Ballett Academy-n. Az apánk rendező, az anyánk pedig színésznő volt, így természetesen hamar elkezdtek minket terelni az előadóművészet irányába. Valahogy be is jött. Elkezdtünk a WestEnden táncolni különféle darabokban, aztán más feladatokat is bíztak ránk. Imádták a kis cuki ikerfiúkat, ameddig vissza tudok emlékezni, mindig pacsuliszagu középlorú nők gyűrögették az arcunkat, és gügyögtek hozzánk, vá, nagyon bosszantó volt! Aztán nem is tudom, hogy kötöttünk ki Amerikában. Először New Yorkba jöttünk, mert táncoltunk a West side storyban a Broadwayn. Aztán jött a kedvencem, az Altar boyz, ahol már meg is kellett szólalni, sőt, énekelni is kellett. Nagyon imádtam, valószínűleg ilyen szerepekben, ahol nem kíván akkora terjedelmű hangi adottságot, megállnám a helyem, de maradnék a táncnál, amíg lehet. Részt vettünk Josh-al utána egy táncos tehetségkutatón, ahol én Runner-up voltam, ő pedig a harmadik. Valószínűleg főleg ennek volt köszönhető, hogy egyenes út vezetett a Marylandbe.
Nos, eddig az élettörténet ugyanaz, viszont innen már vannak különbségek. Nekem voltak már itt balhéim a hierarchia miatt, verekedtem már az ebédlőben, és voltak összetűzéseim a nagyobbakkal.
Kipróbáltam sok csajt is, de valahogy egyikben sem találtam meg, amit kerestem.
Aztán egyszer úgy minden összejött. Először ott volt az a hülye jósnő, ahova brahiból elmentünk. Hadleynek fényes karriert jósolt, nekem pedig azt, hogy pár éven belül olyan baleset ér, ami után nem táncolhatok többé.
Először megijeidtem, aztán rájöttem, hogy ez csak egy jósnő. Hazáig ezen röhögtünk.
De aztán félni kezdtem.
Aztán jött a többi. Nem kaptam meg egy szerepet, Hadley pedig igen. Olyan ideges voltam, hogy összebalhéztam egy csapat végzőssel, és jól megvertek. Mr. Stewie letolt órán, hogy ˝miért nem próbálok meg példát venni Hadley -ról˝ Na EZ sok volt. Még az eső is szakadt, pont, ahogy a hangulatomhoz passzolt. Ültem a parkban, és vártam. Hogy mire, fogalmam sincs. Hadley egy darabig próbált elérni a mobilomon, úgyhogy kénytelen voltam kikapcsolni.
Ültem a padon, és bámultam magam elé, amikor megjelent egy srác sziluettje a pad előtt.
Matt volt az, a grafikus szakról, egy párszor már rajta feledtem a szemem.
Leült mellém, és én nem szóltam egy szót sem, nem zavartam el, nem ütöttem le, stb.
Aztán beszélni kezdett.
Nem írom le, miket mondott, mert ez csak ránk tartozik. Legyen elég annyi, hogy abbahagytam a bőgést, és döbbenten bámultam a szemébe.
Aztán lesmárolt.
Úgy van, lesmárolt. Titokban gondolkodtam fiúkon néha, de azt hittem, ez olyan alap, hogy mindenki gondolt már rájuk, de sose jutott eszembe, hogy egyszer tényleg lesmárol egy. Na az azért odavágott.
De akkor eliramodtam, futni kezdtam. Éreztem, ahogy egyre maga mögött hagyom őt, és hiába képzeltem magam elé, hogy futok, és egyre távolodok, és Mattből nem lesz más, csak egy pici pötty, egy szappanbuborék, ami szétpukkad a távolban, nem éreztem. Azt éreztem hogy Matt utolért, belém bújt, és egyre nő, nő növekszik, míg ki nem tölti a lelkem teljesen, és el nem foglalja az egész agyam, és minden gondolatom.
Azóta összejárkálunk, eleinte lelkiismeretfurdalésom volt hogy ilyeneket csinálok, de most már nincsen. Azt hiszem kimondhatom: meleg vagyok. De ezt Hadley-n, és a legjobb barátnőmön, Lannán kívül senkinek nem mondtam el.

Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Zene szak
Zene szak
Chezz Princeton


Hozzászólások száma : 96

Josh Kovalev Empty
TémanyitásTárgy: Re: Josh Kovalev   Josh Kovalev EmptyHétf. Ápr. 16, 2012 8:38 am

Szia Hadley2 Very Happy

Természetesen elfogadlak! Very Happy
Vissza az elejére Go down
 
Josh Kovalev
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hadley Neil Kovalev

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Step up :: Előtörténetek :: Elfogadott előtörténetek :: Tánc szak-
Ugrás: