Step up
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem az számít, mid van, hanem az, hogy mit kezdesz vele. Step up! Street dance!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome!

2012. Ez a tánc éve! Akár az utcai táncé akár nem, mindkettő tökéletes itt. Igaz, hogy a két banda között mindig is összetűzések voltak, de az mit számít? Ez adja meg az érdekességét a városnak és a táncnak!
Csatlakozz. Éld át a tánc rejtelmeit, küzdj meg a győzelemért!

Step up!
Hasznos Linkek








A hónap karakterei
A hónap női karaktere


Vyxline Handers

A hónap férfi karaktere(i)


Chezz Princeton


Asher Black
Legutóbbi témák
» A Galaxis Hódítói
Soraya Lucas EmptyKedd Júl. 23, 2013 3:44 am by Vendég

» A 4 elem harca
Soraya Lucas EmptyHétf. Ápr. 29, 2013 9:25 am by Vendég

» Dangerous Mystic World
Soraya Lucas EmptySzer. Ápr. 03, 2013 1:10 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Soraya Lucas EmptyPént. Márc. 29, 2013 1:41 am by Vendég

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Soraya Lucas EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:13 pm by Vendég

» VampireDiaries
Soraya Lucas EmptyKedd Feb. 26, 2013 4:03 am by Vendég

» Enjoy The Hunt
Soraya Lucas EmptySzomb. Jan. 12, 2013 5:44 am by Vendég

» Behind The Walls
Soraya Lucas EmptyKedd Jan. 01, 2013 8:33 pm by Vendég

» The Vampire Diaries - What you want?
Soraya Lucas EmptyKedd Dec. 11, 2012 5:23 am by Vendég

Top posters
Kaya Anderson
Soraya Lucas Vote_lcapSoraya Lucas Voting_barSoraya Lucas Vote_rcap 
Chezz Princeton
Soraya Lucas Vote_lcapSoraya Lucas Voting_barSoraya Lucas Vote_rcap 
Admin
Soraya Lucas Vote_lcapSoraya Lucas Voting_barSoraya Lucas Vote_rcap 
Savannah McLaine
Soraya Lucas Vote_lcapSoraya Lucas Voting_barSoraya Lucas Vote_rcap 
Florian Kruger
Soraya Lucas Vote_lcapSoraya Lucas Voting_barSoraya Lucas Vote_rcap 
Lanna Roberts
Soraya Lucas Vote_lcapSoraya Lucas Voting_barSoraya Lucas Vote_rcap 
Allison M. Johnson
Soraya Lucas Vote_lcapSoraya Lucas Voting_barSoraya Lucas Vote_rcap 
Maddox Rays
Soraya Lucas Vote_lcapSoraya Lucas Voting_barSoraya Lucas Vote_rcap 
Hadley Kovalev
Soraya Lucas Vote_lcapSoraya Lucas Voting_barSoraya Lucas Vote_rcap 
John Slayton
Soraya Lucas Vote_lcapSoraya Lucas Voting_barSoraya Lucas Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Kiemelt társoldalak
Soraya Lucas Cobhamhall02
Abbey Mount Private School

Soraya Lucas Szjgv

free forum


 

 Soraya Lucas

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Soraya Lucas
Utcai táncos
Utcai táncos
Soraya Lucas


Hozzászólások száma : 12
Tartózkodási hely : Az utcán

Soraya Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Soraya Lucas   Soraya Lucas EmptyPént. Ápr. 13, 2012 8:38 am

Soraya Lucas Sophia_Bush_01_by_LolaVi
SORAYA LUCAS
;; Erre vágyik az ember, én csak segítek. Az ingatag létrán egy picikét lendítek. Fáj a boldogság? átölel a sötétség? Asszem igazad van, amit csinálok görénység... ;;

Név: Soraya Lucas
Becenév: Aya, Sor
Kor: 19
Csoport: utcai táncos
Egyéni titulus: Fallen Angel
Foglalkozás: elméletileg tanul

~ • ~


Jellem:
Nem sokat lehet mosolyogva látni, de ha érdekei úgy kívánják igazi vigyori is tud lenni. Kissé olyan mint egy kaméleon szinte bárhol tud alkalmazkodni , de ha valami nem tetszik neki ahhoz úgysem fog. (Az emberekhez általában azonban nehezen alkalmazkodik, nincs sok barátja)Mondhatni rá, hogy makacs és talán még az akaratos jelzőt is tudnám említeni. Összességében elég bevállalós és minden hülyeségben benne van és ha bajba kerül általában ki is tudja magát dumálni belőle. Sokszor önös érdekei hatják és ezért másokon is átgázol és félrelök az útból. Elég gyanakvó tud lenni és ha valakiről feltételez valamit azután az ember után képes akár kémkedni is. Egyik jó tulajdonsága azonban , hogy nem túl előítéletes de él a szabály miszerint Egyszer átversz, szégyeldd magad! Kétszer átversz, véged van!

Kinézet:
Karcsú, és sokan hihetik azt, hogy nincs gerince, annyira hajlékony. Persze ezt nem is fél kihangsúlyozni. Többnyire szűk ruhákat hord, amik kiemelik azt, amit kell. Haja fekete, és szinte sose köti össze, büszke a hosszára. Szemei barnák, és igyekszik alaposan kiemelni őket. Igazából.... sportos, és bár nem látszik, van rajta némi izom, hála a parkournak, ami a kedvenc hobbija a tánc mellett.

~ • ~


HOZOTT!!!

Egyszerűen képtelen vagyok felfogni, hogy miért kötekedik velem? Oké, aláírom, hogy kb én vagyok a hülye meg a minden, de akkor is, hagyjon már békén. Esküszöm, hogy azon vagyok, hogy minden büszkeségem latba dobva, én húzok el innen. Nem idegesítem magam feleslegesen.
- Na ebben legalább egyetértünk. Én is sajnálom, hogy szóba álltam veled.
Bólintok is egyet a hatás kedvéért, kit érdekel már, hogy ki ő, vagy épp ki volt, engem ne hülyézzen le, főleg ha nem is vagyok az.
- Ó, és melyik drága apuci. Az igazi, akiről semmit nem tudok, vagy a nevelő, aki felől akár meg is ölhetnek? Lehet, hogy egy elkényeztetett plázmacskának tűnök, de el kell, hogy keserítselek, nem apuci tejel, sőt senki, szóval ezt az elméletet buktad.
Nézek el tőle minél messzebbre, és már az ajtót szugerálom, min rövidest ki is fogok lépni, ha ez így folytatódik, Nem éri meg az nekem, hogy egy vadidegennel folytatott nézeteltérés felhúzzon, akad jobb dolgom is..... hm mondjuk fosztogathatnék egy kicsit.
- Nem koránt sem állítom, hogy hibátlan vagyok, sőt ha úgy vesszük, elég messze állok tőle.... csupán, egyszerűen nem szoktam és kész.
VAllom be félszegen, majd inkább leülök, és próbálok higgadt maradni. Csak azt nem értem, hogy miért válaszolok minden kérdésére.
- Nos, kaptam már eleget az élettől, ahhoz, hogy tudjam még mi vár rám, és igen a hibáimmal is tisztában vagyok. A magány, meg csak jó. Figyelj, miért hiszed, hogy mindent tudsz, attól mert megéltél nem tudom hány ezer évet? Most elkezdhetnék panaszkodni, hogy nekem milyen szar is volt, de nem teszem, és lehet te így látod, de én attól még tisztában vagyok a saját korlátaimmal. És igen, viselkedhetnék úgy mint egy hercegnő, de eszem ágában sincs. Ne akarj már mindent megmagyarázni, mikor azt se tudod, hogy mi történt velem.
Már szinte könyörgök neki, hogy ne jöjjön ezzel a sok hülyeséggel. Nem egyszer megkaptam már, és akkor se érdekelt. Ha ezzel elcseszem az életem, ez van. Az enyém, és én úgy élek, ahogy akarok, ne akarjon mindenki megváltoztatni, vagy hatni rám, mert úgyse sikerül. Hagyjanak békén, és törődjenek magukkal. A dilidokis megjegyzésére, csak vállat vonok. Ezt is hallottam már nem egyszer, de úgyse megyek el, mert nagyon nem érdekel.
- Nem, egyáltalán nem, csak úgy gondoltam, hogy te is igyekszel nem feltűnést kelteni, de ameddig úgy beszélsz, mint Shakspear, nem fog menni. De végül is, ez nem az én dolgom. Te életed, azt csinálsz amit akarsz.
Igen, én képes vagyok ezt kimondani, míg mások nem. Derektől is sokkal szívesebben hallanám ezeket a szavakat, mint azt hogy próbál belémverni valamit, ami engem fullra hidegen hagy. Pár éve még talán meg is fogadtam volna őket, de mostanra már csak leperegnek rólam. Nem hinném, hogy azzal a hozzáállással, amit itt elvárnak tőlem, sokáig életben maradtam volna az utcán. És amúgy is, fontosabb volt, hogy ne halljak éhen, mint hogy jó kapcsolatokat ápoljak. A gazdagokat kizsebeltem, nem leálltam velük csevegni.
- Drága, nekem egyáltalán nem áll szándékomban évtizedekig élni, főleg vámpírként nem.
Nézek először rá, Most igen, úgy hangzott mintha unnám már az életem, de ez nem így van, csupán eszem ágában sincs örökké élni.
-Számomra az lenne a legnagyobb büntetés.
Halkul el a hangom, mikor ezt ki is mondom, és szinte a hideg is kiráz már csak a gondolattól is. Ki az a hülye, aki örökké akar szenvedni?
- Ó, ha mégtöbb kínra vágyok, feltétlenül fel foglak keresni.
Mondom kissé gúnyosan, de aztán felsóhajtok és elindulok a sarokba a mappámért, és Gusztiért, majd én is megállok az ajtóban Derekkel szemben.
- NA, ki megy előbb?
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Zene szak
Zene szak
Chezz Princeton


Hozzászólások száma : 96

Soraya Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Soraya Lucas   Soraya Lucas EmptyPént. Ápr. 13, 2012 8:55 am

Elfogadlak, a játszótérre veled! Very Happy
Vissza az elejére Go down
 
Soraya Lucas
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Step up :: Előtörténetek :: Elfogadott előtörténetek :: Utcai táncos-
Ugrás: