Step up
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem az számít, mid van, hanem az, hogy mit kezdesz vele. Step up! Street dance!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome!

2012. Ez a tánc éve! Akár az utcai táncé akár nem, mindkettő tökéletes itt. Igaz, hogy a két banda között mindig is összetűzések voltak, de az mit számít? Ez adja meg az érdekességét a városnak és a táncnak!
Csatlakozz. Éld át a tánc rejtelmeit, küzdj meg a győzelemért!

Step up!
Hasznos Linkek








A hónap karakterei
A hónap női karaktere


Vyxline Handers

A hónap férfi karaktere(i)


Chezz Princeton


Asher Black
Legutóbbi témák
» A Galaxis Hódítói
Charlotte Brooks EmptyKedd Júl. 23, 2013 3:44 am by Vendég

» A 4 elem harca
Charlotte Brooks EmptyHétf. Ápr. 29, 2013 9:25 am by Vendég

» Dangerous Mystic World
Charlotte Brooks EmptySzer. Ápr. 03, 2013 1:10 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Charlotte Brooks EmptyPént. Márc. 29, 2013 1:41 am by Vendég

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Charlotte Brooks EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:13 pm by Vendég

» VampireDiaries
Charlotte Brooks EmptyKedd Feb. 26, 2013 4:03 am by Vendég

» Enjoy The Hunt
Charlotte Brooks EmptySzomb. Jan. 12, 2013 5:44 am by Vendég

» Behind The Walls
Charlotte Brooks EmptyKedd Jan. 01, 2013 8:33 pm by Vendég

» The Vampire Diaries - What you want?
Charlotte Brooks EmptyKedd Dec. 11, 2012 5:23 am by Vendég

Top posters
Kaya Anderson
Charlotte Brooks Vote_lcapCharlotte Brooks Voting_barCharlotte Brooks Vote_rcap 
Chezz Princeton
Charlotte Brooks Vote_lcapCharlotte Brooks Voting_barCharlotte Brooks Vote_rcap 
Admin
Charlotte Brooks Vote_lcapCharlotte Brooks Voting_barCharlotte Brooks Vote_rcap 
Savannah McLaine
Charlotte Brooks Vote_lcapCharlotte Brooks Voting_barCharlotte Brooks Vote_rcap 
Florian Kruger
Charlotte Brooks Vote_lcapCharlotte Brooks Voting_barCharlotte Brooks Vote_rcap 
Lanna Roberts
Charlotte Brooks Vote_lcapCharlotte Brooks Voting_barCharlotte Brooks Vote_rcap 
Allison M. Johnson
Charlotte Brooks Vote_lcapCharlotte Brooks Voting_barCharlotte Brooks Vote_rcap 
Maddox Rays
Charlotte Brooks Vote_lcapCharlotte Brooks Voting_barCharlotte Brooks Vote_rcap 
Hadley Kovalev
Charlotte Brooks Vote_lcapCharlotte Brooks Voting_barCharlotte Brooks Vote_rcap 
John Slayton
Charlotte Brooks Vote_lcapCharlotte Brooks Voting_barCharlotte Brooks Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Kiemelt társoldalak
Charlotte Brooks Cobhamhall02
Abbey Mount Private School

Charlotte Brooks Szjgv

free forum


 

 Charlotte Brooks

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Charlotte Brooks
Kívülálló
Kívülálló
Charlotte Brooks


Age : 32
Hozzászólások száma : 9

Charlotte Brooks Empty
TémanyitásTárgy: Charlotte Brooks   Charlotte Brooks EmptyCsüt. Ápr. 12, 2012 11:11 pm

Charlotte Brooks Katvondheader
CHARLOTTE BEATRIX BROOKS
;; Nincs szőke hajam, se fehér lovam, de kimentenélek a toronyból, az ku*vaisten! ;;

Név: Charlotte Brooks
Becenév: Char, Lotte
Kor:20
Csoport: Kívülálló
Egyéni titulus: Tattoo Princess
Foglalkozás: Tetoválóművész, Piercer

~ • ~


Jellem:
Igazán... kedves. Lényegre törő és okos, szereti a munkáját. Nagyon jó az esze, imád nevetni és szereti a társaságot. Sokan elítélik kinézete miatt, viszont ettől függetlenül még ő is ember. Mondhatjuk, hogy az ő szalonja a legfelkapottabb errefelé, így rengeteg ember jár be hozzá és rengeteg embert is ismer ebből kifolyólag. Nem szereti ha valaki ok nélkül ráförmed vagy olyan szavakat használ rá, amit nem érdemel meg. Nem tud sokáig haragudni, nem is bosszúálló, inkább a nyugodt lerendezések híve. Imád bulizni.

Kinézet:
Messziről felismerhető, rengeteg tetoválás van a testén. Haja néha barna, néha fekete, attól függ éppen milyen kedve van. Szeme színe barna. Körülbelül 170 cm magas, és 50 kg. Tetoválásai mellett több fülbevaló található a fülében valamint a köldökében piercing. Rendezett, általában márkás cuccokban jár. Imádja a cipőket. Kihívóan öltözködik és általában a hangulatától függ, hogy színesen vagy színtelenül.

~ • ~


Hozzászólás:
Reggel van. Esős reggel. Na, nagyon örülök neki nem mondom. Szemeimet kinyitva az első pillantásom az ablakra esik. Nyújtózkodom egyet, majd egy halvány mosollyal az arcomon felkelek. Nem is tudom, ma valahogy olyan jól érzem magamat. Ahogy sikerül rendesen feltápászkodnom, hál istennek még nem botlottam el, odalépek az ablakhoz. Szakad az eső. Mondjuk, ha jobban belegondolok, annyira nem is bánom. Legalább ma látom megint. Edwardot. Valahogy észrevettem, hogy az ilyen esős napokon bukkannak mindig elő. Furcsa…
Egy egyszerű ruhát aggatok magamra. Mondjuk, a szokásosat. Farmer, egy póló, majd a cipő és még csak annyi, hogy megfésülködöm. Aztán pedig letrappolok a lépcsőn, és kíváncsian nézek az órára. Reggel fél nyolc. Charlie ma itthon van, így a további utam a konyhába vezet. Meg is pillantom őt. A „tökéletes”apa. Egy szendvics és egy pohár tej vár az asztalon. Le is ülök, de előtte egy apró puszit adom az apám arcára.
-Jó reggelt apu. – Ő persze visszaköszön, kérdez pár aprócska, persze értelmetlen, dolgot, amire csak nagyban bólogatok. Aztán jön a fontosabb része a dolgoknak.
-Elviszel ma suliba? Nem szeretnék megázni… -Fejemmel az ablak felé bökök, amire a pillantását ő is arra veti. Láthatóan valamiben sántikál, hiszen elsőre nem is mond semmit a kérdésemre, csak egy halvány mosollyal az arcán az ajtó felé bök. Motorzúgás. Nem tudtam, hogy várunk valakit. A reggelimet félbe hagyva kérdő pillantással nézem tovább Charlie-t, miközben felkelek és az ajtó felé veszem az irányt. Először csak kinézek rajta. Egy piros furgonnal egy igen jóképű fiú érkezett meg. Jacob. Mielőtt kiszállt volna, én már ott termettem előtte. Nem érdekelt most az sem, hogy ha megázom egy kicsit.
-Jacob! Szia! Hát ez?! –Ekkorra már Charlie is ott volt mellettem. Megelőzte Jacobot a válaszával.
-A tied. Gondoltam… öm, így könnyebb lesz a közlekedés a továbbiakban. És reméltem, hogy majd örülsz neki. - Először nem is tudtam hova gondolni. Apu nyakában találtam magamat a következő percben, aztán pedig Jacobéban. Miután sikerült kiszabadulnom kellemesen meleg karjaiból, egyik ujjamat végighúztam a kocsin.
-Jaj apu! Annyira szeretlek. Köszönöm, ez tuti jó! –Persze ez Jacobra is vonatkozott, mivel tudtam, hogy ő volt a másik cinkos személy.
-Egy pillanat. –Berohantam a cuccaimért, majd egy pillanat múlva már a kocsiban is voltam. Az anyósülésen persze. Charlie még egy-két „vigyázz magadrát” elhajtott, majd megvártam még Jacob beül és elindulunk.
-Mutasd meg, hogy működik ez a szépség! –Ő csak elmosolyodott, majd mindent elmagyarázott nekem mikor megindultunk. Lassan elértünk az iskolánkig, azaz az én iskolámig, hiszen Jacob a rezervátumban tanul. Ezt sosem értettem, de ő nem mondta el, hogy miért… Leparkolt, majd kiszálltunk. Addigra már az eső is elállt. Megköszöntem neki mindent, hogy elhozott, hogy megmutatta a dolgokat és bólintottam egyet a kérdésére, hogy menni fog minden. Aztán egy szürke sport autó állt meg nem túl messze tőlünk. Minden szem odaszegeződött mikor kiszállt belőle Ő. Edward. Olyan gyönyörű volt, mint mindig.
-Én … most megyek. – Közölte velem Jake, amire csak bólintani tudtam egyet és én a könyveimet magamhoz szorítva elindultam Edward felé. Nézett. Csak erre tudtam figyelni és ennek az eredménye is meglett. Az első bukkanóban egy nagyon szépet estem.
~Ezt megint szépen megcsináltad Bella!~
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Zene szak
Zene szak
Chezz Princeton


Hozzászólások száma : 96

Charlotte Brooks Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte Brooks   Charlotte Brooks EmptyPént. Ápr. 13, 2012 2:26 am

Hellóóó Charlotte kedves

Nos azt kell mondjam, hogy nekem tetszik az előtötörid mi igazából egy hsz, csak épp meglepett hogy pont twilightos hsz, de persze semmi baj sincs a tartalmával. Esetleg PM-ben elküldenéd nekem, hogy hol található meg az igazi hszed? Honnan másoltad át ide?

Amúgy pedig:

Charlotte Brooks Chezzyelfogad
Vissza az elejére Go down
 
Charlotte Brooks
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Step up :: Előtörténetek :: Elfogadott előtörténetek :: Kívülálló-
Ugrás: