Step up
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem az számít, mid van, hanem az, hogy mit kezdesz vele. Step up! Street dance!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome!

2012. Ez a tánc éve! Akár az utcai táncé akár nem, mindkettő tökéletes itt. Igaz, hogy a két banda között mindig is összetűzések voltak, de az mit számít? Ez adja meg az érdekességét a városnak és a táncnak!
Csatlakozz. Éld át a tánc rejtelmeit, küzdj meg a győzelemért!

Step up!
Hasznos Linkek








A hónap karakterei
A hónap női karaktere


Vyxline Handers

A hónap férfi karaktere(i)


Chezz Princeton


Asher Black
Legutóbbi témák
» A Galaxis Hódítói
Adam Doyle EmptyKedd Júl. 23, 2013 3:44 am by Vendég

» A 4 elem harca
Adam Doyle EmptyHétf. Ápr. 29, 2013 9:25 am by Vendég

» Dangerous Mystic World
Adam Doyle EmptySzer. Ápr. 03, 2013 1:10 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Adam Doyle EmptyPént. Márc. 29, 2013 1:41 am by Vendég

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Adam Doyle EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:13 pm by Vendég

» VampireDiaries
Adam Doyle EmptyKedd Feb. 26, 2013 4:03 am by Vendég

» Enjoy The Hunt
Adam Doyle EmptySzomb. Jan. 12, 2013 5:44 am by Vendég

» Behind The Walls
Adam Doyle EmptyKedd Jan. 01, 2013 8:33 pm by Vendég

» The Vampire Diaries - What you want?
Adam Doyle EmptyKedd Dec. 11, 2012 5:23 am by Vendég

Top posters
Kaya Anderson
Adam Doyle Vote_lcapAdam Doyle Voting_barAdam Doyle Vote_rcap 
Chezz Princeton
Adam Doyle Vote_lcapAdam Doyle Voting_barAdam Doyle Vote_rcap 
Admin
Adam Doyle Vote_lcapAdam Doyle Voting_barAdam Doyle Vote_rcap 
Savannah McLaine
Adam Doyle Vote_lcapAdam Doyle Voting_barAdam Doyle Vote_rcap 
Florian Kruger
Adam Doyle Vote_lcapAdam Doyle Voting_barAdam Doyle Vote_rcap 
Lanna Roberts
Adam Doyle Vote_lcapAdam Doyle Voting_barAdam Doyle Vote_rcap 
Allison M. Johnson
Adam Doyle Vote_lcapAdam Doyle Voting_barAdam Doyle Vote_rcap 
Maddox Rays
Adam Doyle Vote_lcapAdam Doyle Voting_barAdam Doyle Vote_rcap 
Hadley Kovalev
Adam Doyle Vote_lcapAdam Doyle Voting_barAdam Doyle Vote_rcap 
John Slayton
Adam Doyle Vote_lcapAdam Doyle Voting_barAdam Doyle Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Kiemelt társoldalak
Adam Doyle Cobhamhall02
Abbey Mount Private School

Adam Doyle Szjgv

free forum


 

 Adam Doyle

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Adam Doyle
Zene szak
Zene szak
Adam Doyle


Age : 31
Hozzászólások száma : 10

Adam Doyle Empty
TémanyitásTárgy: Adam Doyle   Adam Doyle EmptyCsüt. Márc. 08, 2012 7:27 am

Adam Doyle Tumblr_lno8bqROR11qmn3dyo1_500e_www.kepfeltoltes.hu_
Adam Doyle
;; Soha nem halasztom holnapra, amit holnaputánra is halaszthatok . ;;

Név: Adam Doyle
Becenév: Adam
Kor: 19
Csoport: Zene szak
Egyéni titulus: -
Foglalkozás: Zenész

~ • ~


Jellem: Kedves fiú, de visszahúzódó. Könnyen lehet vele a szót érteni, de nem jártatja sokat a száját. Inkább meghúzódik az emberek között, ritkán szólal meg, de figyeli az eseményeket. Hogyha teheti, akkor csak otthon marad a gitárja és a zongorája társaságában, de ez nem szokott neki sikerülni, mert az anyja mindig kitessékeli.

Kinézet: Közepes magasságú fiú, körülbelül 185 centiméter magas. Világos barna haja van, szürkés kék szeme. Szemüveges, de általában akkor veszi fel, amikor eszébe jut, vagy amikor akarja. Ritkán találni sapka nélkül, de vannak olyan napok, amikor egyáltalán nincsen tökfödő a fején. Sokszor ingben van.

~ • ~


Történelem vagy Hozzászólás:
Gyorsan besasszézik Dev szobájába kezében a tálcával és a nyakán lévő, frissen előkészített ruhába. Devon elé rakja a tálcát, majd kihúzza a függönyöket, ezzel fényt csinálva a szobában. Amikor a fiú felé fordul, ő szúrós tekintettel néz rá, és a kolbászai után érdeklődik.
-Hát, Devon, én legalább vigyázok az alkatodra, mert nem lenne szerencsés, ha nem szaladnál, hanem gurulnál a sárkányok után. –mondom, majd ezután jön az, amire már számítottam, de reménykedtem, hogy nem fog megtörténni. Dev minden cuccot elhajít magától, a kajadarabok csak úgy repülnek szana- széjjel, és lerántja magáról a fehér lepedőt. Ezután, mint egy őrült kirohanok a szobából, de azt még hallom, hogy mit ordít utánam. Hát nem tudom, hogy minek kéne lemennem nekem a küzdőtérre, amikor semmi hasznomat nem veszi, hogyha harcról van szó. De hát hallgatnom kell rá, hiszen ő a gazdám. Úgyhogy összeszedem magam, és elindulok a páncélterem felé, és elővadászom a vértjét, páncélját, sisakját, köpenyét, pajzsát és a kardját. De arról is szó volt, hogy egy másikat is le kell vinnem. Mivel itt mindegyik normálisan kinéző öltözék le van foglalva, ezért egy régi, kopottasat bányászok elő a terem legvégéből. Majd mindezt felkapom, és elindulok kifelé az ajtón, de semmit se látok az előttem feltornyozott páncéloktól. De azért ügyesen lemanőverezek a lépcsőkön, és nem sokkal később már a küzdőtéren találom magam. Mindent eldobok magamtól, majd szúrós tekintettel nézek a srácra.
-Köszi, hogy segítettél. Igazán nagylelkű vagy. –mondom, majd elkezdem feltenni rá a különféle cuccokat. Majd amikor megállok vele szembe, nekem dobja a régi sisakot.
-És ezzel mit kezdjek? –kérdezem, majd pár másodperc elteltével észbe kapok, hogy én leszek a próbababája.
-Ugye ezt nem mondod komolyan. Dev, én nem vagyok jó a harcban, csak a va… vagyis szolgálásban. –válaszolom, de amint látom nem hatja meg, amit előbb elregéltem. Úgyhogy felveszem magamra a páncélt, és megállok tőle két méterre. Amikor elindul felé, legelsőnek csak állok, mint egy deszka, majd amikor elkezdi ordítani, hogy hova fogja kimérni a csapásokat, odakapkodom a kezemet. Majd ahogy egyre jobban hátrálok, megbotlok egy nagydarab kőben, és hátraesek. Hát igen, ez tőlem már megszokott…


A hozzászólást Adam Doyle összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 09, 2012 8:26 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kaya Anderson
Utcai táncos
Utcai táncos
Kaya Anderson


Age : 30
Hozzászólások száma : 171

Adam Doyle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam Doyle   Adam Doyle EmptyCsüt. Márc. 08, 2012 7:36 am

Kedves Adam Smile
Minden okésba van! ^^

Elfogadva!

Irány avit foglalni, majd játszani Smile
Vissza az elejére Go down
 
Adam Doyle
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Adam Goldwin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Step up :: Előtörténetek :: Elfogadott előtörténetek :: Zene szak-
Ugrás: