Step up
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem az számít, mid van, hanem az, hogy mit kezdesz vele. Step up! Street dance!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome!

2012. Ez a tánc éve! Akár az utcai táncé akár nem, mindkettő tökéletes itt. Igaz, hogy a két banda között mindig is összetűzések voltak, de az mit számít? Ez adja meg az érdekességét a városnak és a táncnak!
Csatlakozz. Éld át a tánc rejtelmeit, küzdj meg a győzelemért!

Step up!
Hasznos Linkek








A hónap karakterei
A hónap női karaktere


Vyxline Handers

A hónap férfi karaktere(i)


Chezz Princeton


Asher Black
Legutóbbi témák
» A Galaxis Hódítói
Jaden A. Sampson EmptyKedd Júl. 23, 2013 3:44 am by Vendég

» A 4 elem harca
Jaden A. Sampson EmptyHétf. Ápr. 29, 2013 9:25 am by Vendég

» Dangerous Mystic World
Jaden A. Sampson EmptySzer. Ápr. 03, 2013 1:10 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Jaden A. Sampson EmptyPént. Márc. 29, 2013 1:41 am by Vendég

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Jaden A. Sampson EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:13 pm by Vendég

» VampireDiaries
Jaden A. Sampson EmptyKedd Feb. 26, 2013 4:03 am by Vendég

» Enjoy The Hunt
Jaden A. Sampson EmptySzomb. Jan. 12, 2013 5:44 am by Vendég

» Behind The Walls
Jaden A. Sampson EmptyKedd Jan. 01, 2013 8:33 pm by Vendég

» The Vampire Diaries - What you want?
Jaden A. Sampson EmptyKedd Dec. 11, 2012 5:23 am by Vendég

Top posters
Kaya Anderson
Jaden A. Sampson Vote_lcapJaden A. Sampson Voting_barJaden A. Sampson Vote_rcap 
Chezz Princeton
Jaden A. Sampson Vote_lcapJaden A. Sampson Voting_barJaden A. Sampson Vote_rcap 
Admin
Jaden A. Sampson Vote_lcapJaden A. Sampson Voting_barJaden A. Sampson Vote_rcap 
Savannah McLaine
Jaden A. Sampson Vote_lcapJaden A. Sampson Voting_barJaden A. Sampson Vote_rcap 
Florian Kruger
Jaden A. Sampson Vote_lcapJaden A. Sampson Voting_barJaden A. Sampson Vote_rcap 
Lanna Roberts
Jaden A. Sampson Vote_lcapJaden A. Sampson Voting_barJaden A. Sampson Vote_rcap 
Allison M. Johnson
Jaden A. Sampson Vote_lcapJaden A. Sampson Voting_barJaden A. Sampson Vote_rcap 
Maddox Rays
Jaden A. Sampson Vote_lcapJaden A. Sampson Voting_barJaden A. Sampson Vote_rcap 
Hadley Kovalev
Jaden A. Sampson Vote_lcapJaden A. Sampson Voting_barJaden A. Sampson Vote_rcap 
John Slayton
Jaden A. Sampson Vote_lcapJaden A. Sampson Voting_barJaden A. Sampson Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Kiemelt társoldalak
Jaden A. Sampson Cobhamhall02
Abbey Mount Private School

Jaden A. Sampson Szjgv

free forum


 

 Jaden A. Sampson

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Jaden A. Sampson
Utcai táncos
Utcai táncos
Jaden A. Sampson


Age : 29
Hozzászólások száma : 2

Jaden A. Sampson Empty
TémanyitásTárgy: Jaden A. Sampson   Jaden A. Sampson EmptySzomb. Márc. 03, 2012 5:10 am

Jaden Andrew Sampson
Jaden A. Sampson Gs

Információk

név : Jaden A. Sampson
becenév: Jaden; Andy; Drew
kor : 17
születési év: 1994. Július .4
születési hely: New York
Csoport: Utcai táncos


Így nézek ki.

szem szín: kék
Haj szín: eredeti hajszín: fekete; most barna
Ismertetőjelek: bal fülében van egy fülbevaló
Avatár: George Sampson

Ilyen vagyok én

Átlagos kinézetű srác, semmi extra. Jó ez nem igaz. Kék íriszei vannak, mellé rövid barna haj. Fülbevalója is van a bal fülében. Öltözéke nem túl kihívó, de a Hip-Hop stílusát követi. A sötétebb ruhákat kedveli, de ugyanakkor felveszi a színesebbeket is. Nem kedveli az elegáns ruhákat, inkább a laza stílust részesíti előnyben. Fülbevalóján kívül más testékszere nincs, tetoválás se található rajta, egyéb ismertetőjele nincs.

ezeket mindig
+ Tánc
+Ének
+Csajok
+Haverok
+Bulik
+Zeneszövegek írása
ezeket soha
- Pia
- Drog
- Beképzeltek
- Menőzés
- Megszégyenítés
- Megalázás
amiben erős vagyok
+ Hip-Hop
+ Rappalés
+ Ritmusérzék
amiben nagyon gyenge vagyok
- Bármi más sport
- Csajozás Rolling Eyes
- önvédelem
célok
~ Híres énekes, vagy táncos lenni, esetleg mindkettő
~ Beutazni a világot
~ Családot alapítani
~ Tehetségeket keresni
félek
- Tönkre megy a hangja
- Balesete lesz
- Szülei elvesztése
- Kudarc


Laza egyéniség, aki él-hal a táncért és az éneklésért. Mind a kettőhöz van tehetsége és nem is titkolja el senki előtt. Azonban nem vág fel vele, mert nem akarja, hogy ez miatt szeressék. A csajok után nem nagyon mászkál, mert soha nem tud beszélgetést kezdeményezni velük. Ezt még nem sikerült neki kinőnie, de igyekszik. Kitűnő ritmusérzékkel rendelkezik, bárhol, bármikor képes nekiállni, táncolni és/vagy énekelni. Tehetségét véleménye szerint szüleitől örökölte.

Család

apa: Andrew Sampson, 37, zeneszerző, producer, nagyon jó kapcsolatuk van, egy-két dalszöveget írt neki az apja
anya:Jessica Taylor, 36, énekes, vele is jó a kapcsolata, néha fellép vele az előadásokon
testvér: Dylan Sampson, 14, tanuló; táncos, átlagos testvéri kapcsolat, semmi extra, Drew tanítja táncolni
más hozzátartozók: nincs említésre méltó

Előtörténet

1994. Július 4-én született New York-ban, Andrew és Jessica első gyermekeként. A családnak meg volt a megfelelő anyagi hátterük, így a gyerek mindent megkapott, amit csak kiskorában kér. Azonban, ahogy nőtt, ez a szokása eltűnt. Még 3 éves korában költöztek át Chicago-ba, ahol egy évvel később született meg kistestvére, Dylan. A gyerekekre egy idő után dada vigyázott, mert a szülőknek folytatniuk kellett a munkájukat. Apjuk zeneszerző volt és rendszerint az édesanyjuknak szerezte őket. Teltek múltak az évek, Jaden kijárta az általános iskolát és itt volt az ideje a tovább tanulásnak. A szülei mindenáron művésziskolába akarták járatni, mivel benne is megvan az a tehetség, ami anyjukban. Fogékony az éneklésre és ezen felül a táncra is. Régóta tanulja a Hip-hop-ot és a Streetdance-et is, emellett pedig anyja tanította énekelni. Néhány év alatt tökéletesen elsajátította az alapokat és több ének és táncversenyen is részt vett. Legjobb helyezése éneken egy második helyezés, táncon pedig első hely. Soha nem vágott fel ezzel, de büszke volt magára és szüleire is, amiért támogatták. Néha nap, mikor ideje engedte kistestvérével foglalkozott. Próbálta tanítgatni a Hip-Hop néhány mozdulatára. Öccse is egész jól és gyorsan megtanulta a lépéseket. Amikor Jaden is úgy látta, akkor már beneveztek duo versenyekre is, ahol eleinte a listák vége fele értek el eredményt, de idővel egyre feljebb és feljebb jutottak. Legjobb helyezésük a tízedik hely, amit azóta is őriznek, de persze feljebb szeretnének jutni.
Az évek alatt az énektudását is megmutatta, anyja egy-egy fellépése alkalmával. Először csak édesanyával énekel közösen, de az idő elteltével már egyedül is próbálkozott.
Az iskolákat nézegetve, megtalálták a megfelelőt, ahova Jaden-t fel is vették. Sok barátot szerzett, de ellenségei is akadnak bővel. Meg van a maga kis köre, amiben mozog, de soha nem félt új embereket megismerni. Nyitott mindenre, ezért is kedvelik őt annyira. 17 éves már, még két éve van itt az iskolába, amit szeretne úgy eltölteni, hogy különösebben nagy baj nem fog történni. Minden hétvégén jár fellépésre édesanyjával, öccsével pedig versenyekre, vagy éppenséggel próbálnak a következő megmérettetésekre.


Szerepjáték példa

Végre megszabadultam a gyengélkedőről és ráadásul Cissy-től meg kaptam egy mini magyar mennydörgőt is, akit Arwen-nek neveztem el. Annyira szeretem azt a kis pöttömöt. Bár Michi nem éppen örül neki, de nem tehetek róla, hogy fél tőlük. Pedig Arwen nem bántana senkit sem, csak, ha veszélyben lenne valakitől. Annyira utálom Michi-ben azt, hogy folyton sértegeti szegénykét. Nem értem, hogy nem tud megkülönböztetni egy sárkányt, egy gőtétől!?
Ma végre eljön velem sétálni és lefogadom, hogy megint gőtének fogja nevezni Arwen-t. Ő most pont a vállamon ücsörög és bambul előre. Kicsit késve, de a bejáratnál belebotlok Michi-be. Annyira tudtam.
-Még mindig sárkány és nem gőte. Amúgy meg mindig velem van. -játékosan nyelvet öltök rá, majd elindulok mellette. Szokja meg és kész.
-Nem. Arwen kell és kész. -nem fog lebeszélni a sárkányokról. Annyira cuki, és úgy imádom a kis pofáját, hogy semmivel sem lehet lebeszélni róla. Még mielőtt Michi tovább győzködhetne, elteleportálok mellőle, hagy fusson csak utánam. A tóhoz teleportáltam, ahol Em-et pillantottam meg.
-Em! -már a nyakában csüngök. Annyira hiányzott már. A gyengélkedően a percek kész éveknek tűntek. Arwen közben felrepül és a fejünk felett köröz.
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Zene szak
Zene szak
Chezz Princeton


Hozzászólások száma : 96

Jaden A. Sampson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jaden A. Sampson   Jaden A. Sampson EmptySzomb. Márc. 03, 2012 5:22 am

Szia!

Azt hiszem nincs más mondanivalóm:
Játszótérre veled!

Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
 
Jaden A. Sampson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Step up :: Előtörténetek :: Elfogadott előtörténetek :: Utcai táncos-
Ugrás: